۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رشت

473 بازدید
تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در گیلان

شهروندان گیلانی با وجود مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رشت دیگر نیازی نیست نگران تعمیرات لوازم خانگی خود باشند. در صورتی که ماشین ظرفشویی پاناسونیک شما درست کار نمی کند و دچار مشکل شده است، نیاز نیست نگران جابجایی و انتقال آن به تعمیرگاه باشید.

تنها یک تماس با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رشت کافی است تا مشاوران این مرکز به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند تا خودتان مشکل دستگاه را برطرف کنید.

در صورتی که مشکل دستگاه جدی باشد و مشتری نتواند به تنهایی آن را حل کند؛ در زمانی کوتاه متخصصین دور دیده و آشنا به قطعات ماشین های ظرفشویی پاناسونیک همراه با تجهیزات و ابزار مورد نیاز به محل مورد نظر مشتری مراجعه می‌کنند و خدماتی نظیر سرویس، تعمیر و تعویض قطعات ماکروفر پاناسونیک را با بهترین کیفیت انجام می دهند.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رشت

 

تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رشت – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در تالش – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در لاهیجان – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رودسر – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در لنگرود – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در بندرانزلی – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در صومعه‌سرا – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در آستانه اشرفیه – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رودبار – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در فومن – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در آستارا – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رضوانشهر – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در شفت – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در خمام – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در ماسال – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در سیاهکل – تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در املش

 

آشنایی با ما

 

 

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رشت

 

پس از انجام تعمیرات یا تعویض قطعه، دستگاه تست می شود و در صورت رضایت مشتری و عملکرد صحیح ماشین ظرفشویی پاناسونیک هزینه ‌های مربوط به تعمیر دریافت می‌شود.

بنابراین نیازی نیست خودتان به نمایندگی مراجعه کنید یا ماشین ظرفشویی را به تعمیرگاه منتقل کنید. ما تدابیری اندیشیده ایم که انواع خدمات در منزل مشتری انجام شود.

همواره سعی در جلب رضایت خاطر مشتریان و کاربران ماشین ظرفشویی پاناسونیک در شهر رشت داشته ایم. در صورت تعویض قطعات گارانتی قطعه نیز خدمت مشتری تحویل داده می شود.

چنانچه با مشکلاتی نظیر کار نکردن ماشین ظرفشویی پاناسونیک و یا مشاهده ارورهای مختلف روی صفحه نمایشگر دستگاه مواجه شدید؛ با مرکز خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رشت تماس بگیرید.

راجع به هزینه های سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک نگران نباشید چرا که متخصصان مرکز ما پس از بررسی و عیب یابی دقیق، هزینه‌ های واقعی تعمیر را خدمت شما اعلام خواهند کرد و در صورت توافق می توانید فاکتورهای شفاف و بر اساس مبالغ تعیین شده توسط اتحادیه را با خیالی آسوده پرداخت نمایید.

مقدار هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک بسته به نوع خرابی و نیازی که به انواع خدمات مانند تعویض قطعه داشته باشد متفاوت است؛ بنابراین نمی‌توان مبلغ واحدی برای هر گونه تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک تعیین کرد.

 

 نکاتی جهت سرویس ماشین ظرفشویی پاناسونیک

 

برند پاناسونیک در ابتدا ساخت کشور ژاپن بوده ولی در سال ‌های بعد با ادغام در شرکت های مختلف به یک برند چند ملیتی و باکیفیت تبدیل شده اما این ماشین های ظرفشویی نیز نیاز به نگهداری و سرویس دارند تا قطعات آن ها خراب نشود و نیاز به تعمیر نداشته باشند.

در ادامه به چند نکته اشاره می کنیم که برای بهبود عملکرد ماشین ظرفشویی پاناسونیک مناسب هستند .

·       در صورت مشاهده هرگونه نشتی آب در ماشین ظرفشویی پاناسونیک با تعمیرکاران مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رشت تماس بگیرید.

·        تا جایی که امکان دارد باقی مانده های غذا را از داخل ظروف تمیز کرده بعد آن ها را داخل ماشین ظرفشویی پاناسونیک قرار دهید.

·        لاستیک های درب ماشین ظرفشویی و قفل درب را مرتب چک کنید و در صورت خرابی با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رشت تماس بگیرید .

·        فیلتر ماشین ظرفشویی پاناسونیک را همیشه تمیز کنید .

·        از شوینده ها و نمک های مناسب برای ماشین ظرفشویی پاناسونیک خود استفاده کنید .

·        با توجه به میزان آلودگی ظروف برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید .

·        ماشین ظرفشویی پاناسونیک خود را بیش از حد از ظروف پر نکنید .

·        در آخر هر سال به صورت منظم ماشین ظرفشویی پاناسونیک خود را سرویس کنید .

 

 مشکلات ماشین ظرفشویی پاناسونیک

 

ماشین های ظرفشویی پاناسونیک نیز مانند سایر لوازم خانگی الکترونیکی دچار مشکل ‌هایی می‌ شوند که نیاز به بررسی و تعمیر توسط افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه دارند. اکنون قصد داریم چند نمونه از مشکلات رایج ماشین های ظرفشویی پاناسونیک را مطرح کنیم که ممکن است هر یک از کاربران ظرفشویی پاناسونیک با آن برخورد کرده باشند .

1.     بروز مشکل در درب ماشین ظرفشویی پاناسونیک

در صورتی که قفل درب ماشین ظرفشویی خراب باشد؛ دستگاه روشن نمی شود و شروع به کار نمی کند. به همین سبب نیاز است که فوراً اقدام به تعمیر آن نمایید .

2.     وجود مشکل در پنل کنترلی و سیم پیچ ماشین ظرفشویی پاناسونیک

از دیگر ایراد هایی است که حتماً باید توسط افراد متخصص و ماهر در این زمینه بررسی شود .

3.     گاهی اوقات تایمر ماشین ظرفشویی پاناسونیک به دلیل مشکلات نوسانات برق و یا خرابی اجزای داخلی درست کار نمی کند . همگی این موارد جز مشکلاتی است که به تعمیر دارد .

 

 مشکلات ماشین ظرفشویی پاناسونیک

مشکلات ماشین ظرفشویی پاناسونیک

 

مشخصات ماشین ظرفشویی پاناسونیک

 

·       درب ماشین ظرفشویی پاناسونیک به صورت اتوماتیک باز می شود .

·       دارای سه قفسه برای چیدن ظروف است .

·        کاملاً بی سر و صدا شستشوی ظرف ‌ها را انجام می دهد .

·        دارای سنسور دیجیتالی برای هشدار نشت آب است .

·       کشو های داخل ماشین ظرف شویی پاناسونیک بسیار انعطاف پذیر بوده و مصرف انرژی بسیار پایینی دارد .

·        صفحه نمایشگر لمسی است .

ماشین های ظرفشویی یکی از لوازم های خانگی است که زندگی را مخصوصاً برای افراد شاغل راحت تر کرده است . هر گونه خرابی و یا مشکل در کارکرد این کالای ضروری آشپزخانه می تواند سبب ایجاد اختلال در زندگی روزمره کاربران شود.

عزیزانی که با ماشین ظرفشویی خود دچار مشکل شده اند، می توانند برای بهره مندی از خدمات نمایندگی های مجاز ما با شماره تلفن های ذکر شده در وب سایت جهت تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رشت اقدام نمایند.

چرا برخی از مردم عادت دارند وقتی وسایل برقی خانه خراب می‌شود خودشان دست به کار شده و می‌خواهند عیب را برطرف کنند در صورتی که نمی‌دانند هر کاری نیاز به تخصص داشته و در نتیجه ممکن است باعث نقص جدی در وسایل برقی شوند.

برای مثال جهت تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رشت به جای اینکه مدتی خودتان دستگاه را وارسی کرده و قطعات آن را دستکاری کنید بهتر است با نمایندگی تماس بگیرید تا تعمیرکار عیب‌یابی را برای شما انجام داده و متوجه شود دقیقاً نقص به چه صورت اتفاق افتاده است. تعمیرکاران افراد متخصصی هستند که در نگاه اول می‌توانند متوجه شوند عیب در کدام قسمت اتفاق افتاده و دقیقاً به سراغ همان بخش می‌روند بدون اینکه لازم باشد تمامی اتصالات ماشین ظرفشویی را باز کنند.

 

نحوه تعمیر ظرفشویی

 

نکته بسیار مهمی که بحث تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رشت را به یک معضل جدی برای مشتریان تبدیل می‌کند این است که باید اتصالات این دستگاه را باز کرده، وسیله را از خانه بیرون بیاورند و با کرایه کردن ماشین و کمک گرفتن از نیروی کارگر ماشین ظرفشویی را به تعمیرگاه ببرند.

چنین دغدغه‌ای برای بازگرداندن ماشین ظرفشویی و بستن اتصالات آن نیز وجود دارد. ولی اگر شما با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رشت در ارتباط باشید به هیچ عنوان چنین مشکلاتی نخواهید داشت چون تنها کاری که شما باید انجام دهید تماس گرفتن با نمایندگی، صحبت کردن با کارشناسان، ارائه گزارشی در مورد خراب شدن ماشین ظرفشویی و پاسخ دادن به سؤالات آن‌ها است. در ادامه، این گزارش با دقت بررسی می‌شود و سریعاً در زمانی که شما در خانه حضور داشته باشید تعمیرکار عازم منزل شما خواهد شد. پس تعمیرات در منزل انجام می‌گیرد تا نیازی به جابجا کردن ماشین ظرفشویی نبوده و وقت زیادی از شما و تعمیرکار هدر نرود.

تکنسین‌ها به این صورت عمل می‌کنند که ابتدا اتصالات ماشین ظرفشویی را باز کرده، آن را از جایگاه خود بیرون می‌آورند و یک وارسی کاملی بر روی دستگاه خواهند داشت تا متوجه شوند عیب دقیقاً در کدام قسمت اتفاق افتاده است. بعد در مرحله بعد برای مشتری توضیح می‌دهند که هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک در رشت چقدر می‌شود. مشتری باید در صورت اعتبار گارانتی دستگاه، آن را به تعمیرکار نشان دهد تا هزینه نهایی را با تخفیف به او اعلام نماید. در نهایت اگر مشتری رضایت دهد تکنیسین‌ها تعمیرات را انجام می‌دهند و گارانتی تعمیرات را با مهر نمایندگی در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهند داد.

 

چگونه از ظرفشویی استفاده کنیم؟

 

آیا می‌دانید که در اغلب موارد آنچه باعث می‌شود عمر وسایل برقی کوتاه شود استفاده نادرست از این وسایل است؟ بنابراین چند نکته به شما آموزش می‌دهیم تا در استفاده از ماشین ظرفشویی پاناسونیک اشتباه نکرده و منجر به خرابی این دستگاه نشوید:

  • در زمان شستن ظرف‌ها حتماً شیر آب گرم را باز بگذارید چون هم ظرف‌ها به خوبی شسته می‌شوند و هم دیگر هیتر ماشین ظرفشویی به مدت زمان طولانی کار نمی‌کند تا آب را به دمای مناسب براساس میزان کثیفی ظرف‌ها برساند.
  • هر شوینده‌ای را برای ماشین ظرفشویی انتخاب نکنید. فراموش نکنید که برخی از شوینده‌ها باعث خوردگی ظروف و قطعات داخلی دستگاه می‌شوند. به سراغ برند‌های معتبر بروید.
  • ظرف‌ها دقیقاً باید در سر جای خود چیده شوند و ظرف اضافی در داخل ماشین ظرفشویی قرار نگیرد.
  • ماشین ظرفشویی نمی‌تواند ظرف‌های فوق‌العاده کثیف را تمیز کند. شما باید همه بقایای غذایی که روی ظرف‌ها وجود دارد را بردارید تا شستشو با کیفیت بالاتری انجام گیرد.
  • پیشنهاد می‌کنیم ماشین ظرفشویی را در زمان اوج مصرف برق روشن نکنید چون هم هزینه برق شما بالا می‌رود و هم در آن زمان نوسانات برقی زیاد بوده و حتی اگر شما محافظ برق هم استفاده کرده باشید باز هم احتمال آسیب به دستگاه وجود دارد. به هر حال ممکن است که نوسانات شدید برقی منجر به سوختگی محافظ برق شوند.
  • بعد از اینکه شستشوی ظرف‌ها تمام شد شما باید درب دستگاه را باز بگذارید تا بخار از آن خارج شود و میکروب‌ها در فضای داخلی رشد نکنند. یک دستمال تمیز بردارید درب ماشین ظرفشویی و قسمت داخلی آن را به طور کامل خشک کنید.
  • به هیچ عنوان خوراکی‌ها و حبوبات را در داخل ماشین ظرفشویی قرار ندهید. به هر حال فضای داخلی بو می‌گیرد و به تدریج حشره‌ها در داخل آن رشد می‌کنند و تخم‌گذاری انجام خواهد شد.
  • برنامه‌ای که برای شستن ظروف انتخاب می‌کنید با میزان کثیف بودن ظرف‌ها همخوانی داشته باشد. در این صورت هم فشاری به دستگاه وارد نشده و هم ظرف‌ها به خوبی شسته خواهند شد.

 

توضیح عیب‌ها و مشکلات ظرفشویی و راهکارهای تعمیر

 

اول: عدم روشن شدن ماشین ظرفشویی

وقتی ماشین ظرفشویی پاناسونیک شما روشن نمی‌شود، احتمالاً مشکل در منبع تغذیه آن وجود دارد. ابتدا مطمئن شوید که کابل برق متصل به پریز و دستگاه سالم است. در صورتی که همه چیز به درستی متصل است اما ماشین ظرفشویی هنوز روشن نمی‌شود، ممکن است مشکل در سوئیچ روشن و خاموش باشد. در این صورت، بهتر است با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید تا سوئیچ را تعویض کند.

دوم: عملکرد ضعیف ماشین ظرفشویی

اگر ماشین ظرفشویی پاناسونیک شما به درستی روشن می‌شود اما عملکرد آن ضعیف است، احتمالاً مشکل در پمپ می‌باشد. پمپ مسئول برای پخش آب در دستگاه است و در صورتی که دچار خرابی شود، می‌تواند منجر به عملکرد نامناسب ظرفشویی شود. برای تعمیر این مشکل، بهتر است با تعمیرکار تماس بگیرید تا پمپ را تعویض یا تعمیر کند.

سوم: صداهای غیرطبیعی در هنگام عملکرد

اگر ماشین ظرفشویی پاناسونیک شما در هنگام عملکرد صداهای غیرطبیعی ایجاد می‌کند، بهتر است ابتدا درب ماشین را بررسی کنید. ممکن است درب به درستی بسته نشده باشد یا چسباندن آن پایان یافته باشد. در صورتی که درب درست بسته شده است و صدا همچنان وجود دارد، مشکل ممکن است در مکانیسم اصلی ماشین ظرفشویی باشد. در این صورت، بهتر است با تعمیرکار تماس بگیرید تا مکانیسم را بررسی و تعمیر کند.

چهارم: نشت آب از ماشین ظرفشویی

اگر ماشین ظرفشویی پاناسونیک شما هنگام استفاده آب را نشت می‌دهد، باید در ابتدا بررسی کنید که آیا درب ماشین به درستی بسته شده است یا خیر. در صورتی که درب به درستی بسته شده است و باز هم آب نشت می‌کند، مشکل ممکن است در لوله‌های آب و لوله‌های جاری آب باشد. در این صورت، بهتر است تعمیرکار را به منزل دعوت کرده و لوله‌ها را بررسی و تعمیر کند.

پنجم: نامطلوب شستشوی ظروف

اگر ماشین ظرفشویی پاناسونیک شما ظروف را به صورت نامناسب شستشو می‌کند، ممکن است دلیل آن شورت کاری در مدار الکتریکی باشد. در این صورت، بهتر است با تعمیرکار تماس بگیرید تا پیچیدگی مدار را بررسی کند و هر قطعه معیوب را تعمیر یا تعویض کند.

ششم: خطای نمایشگر

در برخی مواقع، ممکن است ماشین ظرفشویی پاناسونیک خطاهایی را روی نمایشگر نشان دهد. هر خطایی که نمایش داده شود، مربوط به یک مشکل خاص است که باید تعمیر شود. برای بررسی خطاها و رفع مشکل، بهتر است ابتدا دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه کنید. در صورتی که مشکل را نتوانستید حل کنید، بهتر است با تعمیرکار تماس بگیرید تا مشکل را تشخیص داده و راه حل مناسب را ارائه دهد.

در این مقاله، به توضیح عیب‌ها و مشکلات ماشین ظرفشویی پاناسونیک و راهکارهای تعمیر آن پرداختیم. هر یک از این عیب‌ها ممکن است باعث ناراحتی کاربر شود اما با توجه به راهکارهای تعمیر، می‌توان مشکلات را به راحتی حل کرد. برای حفظ عمر مفید ماشین ظرفشویی پاناسونیک خود، بهتر است سیستم را به طور دوره‌ای تعمیر و نگهداری کنید.

 

آموزش مرحله به مرحله برای تعمیر ساده ظرفشویی پاناسونیک

 

در مرحله اول باید مشکل را تشخیص دهید و عیب یابی کنید. اگر ماشین ظرفشویی پاناسونیک شما عملا کار نمی‌کند، ابتدا برق گرفتن دستگاه را بررسی کنید. مطمئن شوید که سیم برق به درستی به پریز متصل شده است و پریز مشکلی ندارد. اگر در این مرحله مشکلی ندیدید، به مرحله بعدی بروید.

اگر ماشین ظرفشویی روشن می‌شود اما ظروف را تمیز نمی‌کند، ممکن است فیلترها کثیف شده باشند. در این صورت، فیلترها را بردارید و با آب و صابون تمیز کنید. سپس به مرحله بعدی بروید.

اگر ماشین ظرفشویی صداهای غیر عادی می‌دهد، علت صداها را بیابید. ممکن است لوله‌های آب یا پمپ آب آسیب دیده باشد. در این صورت، بهتر است با یک فروشگاه تعمیرات تماس بگیرید.

با انجام مرحله به مرحله عیب یابی و تعمیر، می‌توانید مشکلات ساده ماشین ظرفشویی پاناسونیک خود را حل کنید و از دستگاه خود بهره ببرید. با این حال، در صورتی که مشکل پیچیده‌تری دارید یا به نتیجه‌گیری قطعی نمی‌رسید، بهتر است با تعمیرکار مجرب و متخصص تماس بگیرید.

 

خطاهای رایج در ماشین ظرفشویی پاناسونیک و راه حل‌های متداول برای تعمیر آن

 

اول: خطای عدم شروع ماشین ظرفشویی پاناسونیک

هنگامی که ماشین ظرفشویی پاناسونیک شما عدم شروع می‌کند، احتمالاً دلایل زیادی وجود دارد. اولین قدم برای تعمیر این خطا، بررسی منبع برق است. بررسی کنید که آیا ماشین ظرفشویی به پریز متصل شده است و آیا پریز برق کار می‌کند. در صورتی که هر دو بخش درست عمل می‌کنند، ممکن است دکمه روشن و خاموش را به درستی فشار ندهید. همچنین، بررسی کنید که درب ماشین ظرفشویی به درستی بسته شده باشد.

دوم: خطای نمایشگر ماشین ظرفشویی پاناسونیک

ممکن است در هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی پاناسونیک، نمایشگر خطا یا کد خطا را نشان دهد. برای رفع این مشکل، ابتدا کتابچه راهنمای ماشین ظرفشویی را مطالعه کنید تا کدهای خطا و معانی آن‌ها را بفهمید. سپس، با توجه به کد خطا، اقدام به تعمیر آن نمایید.

سوم: خطای عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی پاناسونیک

اگر ماشین ظرفشویی پاناسونیک شما آب را تخلیه نمی‌کند، ابتدا اطمینان حاصل کنید که لوله خروجی آب مسدود نشده است. سپس، فیلتر آب را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که آن تمیز است. در صورتی که هیچ مشکلی وجود ندارد، ممکن است سیستم تخلیه آب در ماشین ظرفشویی خراب شده باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد.

چهارم: خطای لرزش ماشین ظرفشویی پاناسونیک

در صورتی که ماشین ظرفشویی پاناسونیک شما در هنگام عملکرد لرزش می‌کند، ابتدا بررسی کنید که آیا ظروف در داخل ماشین به درستی قرار گرفته‌اند و هیچ چیزی بین ظروف قرار ندارد. همچنین، ممکن است لوله‌های آب درست نصب نشده یا به درستی نباشند. بررسی کنید که آیا لوله‌های آب به درستی نصب شده و آیا هیچ ترک یا رسوبی روی آن‌ها وجود ندارد. در صورت طولانی شدن این مشکل، بهتر است با تعمیرکار مجرب تماس بگیرید.

پنجم: خطای عدم توزیع آب در ماشین ظرفشویی پاناسونیک

در صورتی که آب به درستی در ماشین ظرفشویی پاناسونیک پخش نمی‌شود، ابتدا اطمینان حاصل کنید که لوله آب به درستی به ماشین ظرفشویی وصل شده است و از هیچ ترک و خرابی‌ای رنج نمی‌برد. همچنین، کنترل کنید که آیا برفکتور در ماشین ظرفشویی به درستی عمل می‌کند و آیا هر دو مواد شوینده در محفظه به درستی قرار دارند. اگر همه این موارد به درستی چک شده‌اند و خطای توزیع آب رفع نشده است، بهتر است خدمات پس از فروش پاناسونیک را مشاوره بگیرید.

در این مقاله، به بررسی خطاهای رایج در ماشین ظرفشویی پاناسونیک پرداخته و راه حل‌های متداول برای تعمیر آن را مورد بررسی قرار دادیم. با توجه به این راهنما، شما می‌توانید خطاهای رایج را تشخیص داده و اقدام به تعمیر آن‌ها نمایید. در صورتی که مشکل شما رفع نشد، بهتر است با تعمیرکار مجرب تماس بگیرید تا بهترین راه حل را برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاناسونیک خود پیدا کنید.

 

تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک در رشت

تعمیر ماکروفر پاناسونیک در رشت

تعمیر یخچال فریزر پاناسونیک در رشت

تعمیر ساید بای ساید پاناسونیک در رشت

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا در رشت

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶