۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت

283 بازدید
تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در گیلان

با وجود کیفیت و تکنولوژی برتر محصولات پاکشوما، تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت گاهی اوقات ممکن است به دلیل بروز مشکلات احتمالی نیاز باشد. با وجود اینکه ماشین های ظرف‌شویی پاکشوما در ایران شناخته شده و بسیار پرطرفدار هستند گاهی به تعمیر یا تعویض قطعات نیاز دارند.

در این زمان شما کاربران گرامی می توانید از نمایندگی‌های مجاز پاکشوما در رشت درخواست کمک کنید. در صورت تمایل می توانید از طریق ثبت درخواست خود در فرم آنلاین، برای تعمیر ماشین ظرف‌شویی خود اقدام نمایید و یا با شماره تلفن های اعلام شده تماس برقرار کنید.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت

 

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رشت – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تالش – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشومایخچال سامسونگ در لاهیجان – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رودسر – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در لنگرود – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در بندرانزلی – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در صومعه‌سرا – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در آستانه اشرفیه – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رودبار – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در فومن – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در آستارا – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در رضوانشهر – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در شفت – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در خمام – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در ماسال – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در سیاهکل – تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در املش

 

آشنایی با ما

 

 

مشکلات رایج مشتریان ماشین ظرف‌شویی پاکشوما

 

تعمیرکاران متخصص ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت و در محل مورد نظر شما حاضر شده و بررسی های لازم جهت عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات را به صورت کاملاً حرفه‌ای انجام خواهند داد.

یکی از مشکلات رایجی که مشتریان ماشین ظرف‌شویی پاکشوما با آن روبرو هستند نشت آب از ماشین ظرف‌شویی می باشد و نشانه آن وجود آب در محل قرارگیری دستگاه است. خراب شدن واشر لاستیکی ماشین ظرف‌شویی و یا بستی که اطراف درب آن وجود دارد، خراب شدن پمپ ماشین ظرف‌شویی و پارگی یا مسدود شدن شلنگ مخصوص تخلیه آب از علل نشتی آب در این ماشین های ظرف‌شویی هستند. یکی دیگر از علت های تخلیه نشدن آب ماشین ظرف‌شویی می تواند وجود یک شی خارجی باشد.

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای این وسیله آشپزخانه پیش بیاید روشن نشدن دستگاه است که ممکن است به دلیل اشکال در سیم کشی و پریز برق باشد و همچنین ممکن است ایراد در قسمت برد الکترونیکی این دستگاه کاربردی باشد.

نگرانی بعضی از مشتریان لوازم خانگی این است که در صورت بروز مشکل و خرابی دستگاه ناچار به خرید دستگاه جدید و صرف هزینه‌های گزاف خواهند شد اما با استفاده از خدمات پس از فروش و کمک تعمیرکاران نمایندگی های مجاز پاکشوما دیگر نگران این مسئله نباشید.

زیرا اگر قطعه ای از ماشین ظرف‌شویی شما خراب شده باشد و قابل تعمیر باشد توسط متخصصین ما تعمیر خواهد شد و اگر نیاز به تعویض قطعات باشد با قطعات اورجینال و اصلی جایگزین خواهد شد که شامل گارانتی نیز هستند؛ و پس از انجام تعمیرات شما می توانید با خیال راحت مدت زیادی از ماشین ظرف‌شویی خود استفاده کنید

مراکز تعمیر ماشین ظرف‌شویی پاکشوما با متخصصین حرفه ای در زمینه تعمیر و تعویض در تمام نقاط استان رشت آماده کمک به مشتریان است.

 

اقدامات مراکز تعمیر ماشین ظرف‌شویی پاکشوما در رشت

 

اقداماتی که مراکز تعمیر ماشین ظرف‌شویی پاکشوما انجام می دهند شامل موارد زیر است:

مشاوره رایگان توسط تعمیرکاران متخصص و ارائه راهکار ها، مشاوران این مرکز کمک می‌کنند تا در صورتی که مشتری بتواند عیب‌ دستگاه را تشخیص دهد بدون نیاز به حضور تعمیر کار، خرابی را رفع کند.

در غیر این صورت مشاور مورد نظر عیب مربوط به دستگاه را به متخصصین مربوطه ارجاع می دهد و در مرحله بعد تعمیرکاران موضوع را پیگیری می کنند و با مشتریان تماس می گیرند تا جهت تعمیر به محل سکونت آن ها مراجعه کنند.

ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به حضور تکنسین متخصص داشته باشد، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تکنسین های متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.

همانطور که می دانید حمل و نقل و جابجایی لوازم خانگی به منظور تعمیر، کاری بسیار دشوار و هزینه بر است و حتی ممکن است در حین جابجایی مشکلاتی برای لوازم خانگی پیش بیاید و خرابی دو چندان در بر داشته باشد. پس بهترین کار برای تعمیر لوازمی چون ماشین ظرف‌شویی، بهترین گزینه استفاده از خدمات پس از فروش محصولات و کمک گرفتن از تعمیرکاران حرفه ای این تیم در منزل است.

در مراکز تعمیر ماشین ظرف‌شویی پاکشوما انواع تعمیرات از جمله، تعویض برد الکترونیکی، تعویض موتور، تعویض شلنگ تخلیه، تعویض شیربرقی ، تعویض پمپ تخلیه  ، تعویض جاپودری، تعویض المنت، تعمیر کابین ماشین ظرف‌شویی پاکشوما و سایر تعمیرات مرتبط در منزل مشتری انجام می شود.

مشکلات متعددی ممکن است برای ماشین ظرف‌شویی پاکشوما پیش بیاید در ادامه به چند مورد از سؤالات رایج اشاره می‌کنیم.

 

سؤالات رایج درباره ماشین ظرف‌شویی پاکشوما

 

چرا آب وارد ماشین ظرف‌شویی نمی شود؟

چرا ماشین ظرف‌شویی روشن نمی شود؟

چرا صدای ماشین ظرف‌شویی زیاد و غیرطبیعی است؟

علت تمیز نشستن ماشین ظرف‌شویی  چیست؟

دلیل عدم تخلیه آب ماشین ظرف‌شویی چیست؟

چرا قرص کف ماشین ظرف‌شویی حل نمی شود؟

چرا ماشین ظرف‌شویی آب را گرم نمی کند؟

چرا ماشین ظرف‌شویی شروع به کار نمی کند؟

چرا ظرف ها پس از اتمام کار ماشین ظرف‌شویی خنک نمی شوند؟

دلیل رها شدن درب ماشین ظرف‌شویی  چیست؟

چرا داخل ماشین ظرف‌شویی بوی بد می دهد؟

علت نشتی آب در ماشین ظرف‌شویی چیست؟

علت باقی ماندن لکه روی ظروف پس از شستشو در ماشین ظرف‌شویی چیست؟

چراغ نمک ماشین ظرف‌شویی خاموش نمی شود.

حال از دیگر سؤالاتی که ممکن است پیش بیاید این است که چرا ماشین ظرف‌شویی ارور می دهد؟ یا معنی ارور های ماشین ظرف‌شویی پاکشوما چیست؟

 

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

 

هشدار ها و کد خطاهای رایج در ماشین ظرف‌شویی پاکشوما

 

کد خطا E1 – این خطا مربوط به قفل شدن موتور ماشین ظرف‌شویی است سوکت موتور را بررسی کنید، احتمال سوختگی موتور

کد خطا E2 – این خطا مربوط هیروستات است و مشکل آب گیری بیش از حد و یا عدم آب گیری ماشین ظرف‌شویی پاکشوما را ایجاد می کند، سیم کشی ها  را بررسی کنید، ممکن است خرابی در قسمت مدار برد الکترونیک باشد

کد خطا E3 – این خطا یا ارور به معنی خرابی ترموستات ماشین ظرف‌شویی و یا دمای بیش از حد آب داخل ماشین است، برای حل این مشکل ترموستات را تعویض کنید.

کد خطا E4 – خطای سیستم تخلیه آب دستگاه، مقاومت پمپ تخلیه را بررسی کنید، ممکن است پمپ تخلیه سوخته باشد، یا برد الکترونیک خراب باشد.
کد خطا _ E6 این اشکال یعنی آب داخل دستگاه تخلیه نمی شود، نکاتی که باید مورد توجه قرار دهید، سیم کشی، پمپ تخلیه و مقدار مقاومت پمپ، ممکن است خرابی در قسمت مدار برد الکترونیک باشد.
اگر در منزل خود از ماشین ظرف‌شویی پاکشوما استفاده می کنید و با هر یک از مشکلاتی که در بالا به آنها اشاره شد مواجه شده اید می توانید برای دریافت خدمات بهینه با نمایندگی های تعمیر ماشین ظرف‌شویی پاکشوما در رشت تماس حاصل فرمایید و از خدمات حرفه ای اکیپ متخصص شرکت پاکشوما استفاده کنید.

نظرات و سؤالات متداول خود درباره ماشین های ظرف‌شویی پاکشوما را با ما در میان بگذارید. آیا از ماشین ظرف‌شویی پاکشومای خود راضی هستید؟ آیا تا به حال به تعمیر ماشین ظرف‌شویی پاکشوما در رشت اقدام کرده اید؟

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶