آیا به دلیل استفاده بیش از حد از ماکروفر اسنوا، دستگاه شما خراب شده است؟ نمایندگی تعمیر ماکروفر اسنوا در رشت برای ارائه خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما است. استفاده از ماکروفر یا ماکروفر جهت پخت غذا یا گرم کردن غذایی که از قبل پخته شده است بسیار رایج است و زندگی را برای خانواده های رشتی که پرمشغله هستند آسان کرده است.

این شرکت محبوبیت خاصی بین هموطنان عزیز و همچنین شهروندان رشتی پیدا کرده است. از آنجا که شرکت اسنوا در شهر اصفهان قرار دارد و در جای ‌جای استان ‌های کشور عزیزمان ایران دارای نمایندگی های فعال است، ارائه خدمات تعمیر، سرویس و همچنین تعویض قطعات در اسرع وقت انجام می شود.

شماره تماس تعمیر ماکروفر اسنوا در رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

سرویس دهی نمایندگی های پس از فروش شرکت اسنوا به این صورت می باشد که در صورت مشاهده مشکل یا خرابی در ماکروفر اسنوا خود می توانید از طریق راه های ارتباطی مانند شماره تماس های درج شده روی کارت گارانتی با ما در ارتباط باشید.

ماکروفر به دلیل اینکه وسیله ای حساس است جا به جا کردن آن ممکن است باعث بروز مشکل بیشتری در این دستگاه شود؛ بنابراین نمایندگی های تعمیر ماکروفر اسنوا در رشت این نکته را مد نظر قرار داده اند و نهایت تلاش خود را می کنند تا تعمیر و یا حتی تعویض قطعات ماکروفر اسنوا در محل سکونت شما انجام شود و نیاز به جابجایی وسیله و پرداخت هزینه‌ های مربوط به آن نباشید.

تعمیرکاران متخصص شرکت اسنوا دوره های تخصصی تعمیر لوازم خانگی اسنوا از جمله ماکروفر را گذرانده ‌اند و با استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته، بهترین گزینه برای تعمیر لوازم خانگی برند اسنوا شما هستند.

مشکلات عمده ماکروفر های اسنوا

ماکروفر های برند اسنوا از جمله سولاردم، اگرچه با کیفیت و هوشمند هستند اما گاهی ممکن است به دلیل استفاده زیاد و یا عیب کردن قطعات الکترونیکی یا مکانیکی دچار مشکلاتی شوند؛ و عملکرد نرمال نداشته باشند از جمله این مشکلات که بسیار از طرف کاربران مطرح می شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

·       عدم چرخش سینی ماکروفر

·       ایجاد صداهای غیر طبیعی

·       باز یا بسته نشدن درب ماکروفر و…

·       اتصالی بدنه ماکروفر اسنوا

·       گرم نکردن غذا

·       تولید صدای های ناهنجار هنگام گرم شدن

·       عدم اتمام برنامه زمانی تعیین شده

تعمیر ماکروفر اسنوا در رشت
تعمیر ماکروفر اسنوا در رشت

در صورت مواجه شدن با چنین مشکلاتی در ماکروفر اسنوا نگران نباشید؛ می ‌توانید با استفاده از دفترچه راهنما و مطالعه دستورالعمل های ذکر شده در آن مشکلات ماکروفر خود را حل کنید. در مرحله دوم شما می توانید با نمایندگی های خدمات تعمیر ماکروفر اسنوا در رشت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان متخصصین ما کمک بگیرید و خودتان مشکل دستگاه را برطرف کنید.

اگر هیچ یک از روش ‌های عنوان شده مشکل دستگاه را برطرف نکرد، مشاوران این شرکت ایراد دستگاه شما را به تکنسین های مربوطه ارجاع می ‌دهند و در صورت تمایل با هماهنگی شما در محل حاضر خواهند شد.

عیب یابی و بررسی علت مشکلات ماکروفر اسنوا

·       چرا ماکروفر اسنوا غذا را گرم نمی کند؟

·       دلیل سر و صدای زیاد ماکروفر اسنوا چیست؟

·       چرا زمان سنج یا تایمر ماکروفر درست عمل نمی کند؟

·        چرا درب ماکروفر اسنوا باز نمی ‌شود؟

·        دلیل نچرخیدن سینی ماکروفر یا سولاردام اسنوا چیست؟

·       چرا ماکروفر جرقه نمی زند؟

·       چرا لامپ داخل ماکروفر روشن نمی ‌شود؟

·       چرا ماکروفر اسنوا ارور می ‌دهد؟

·        چرا دکمه های ماکروفر کار نمی کنند؟

یکی از نکاتی که برای اولین بار باید به آن دقت کنید بررسی سیم ها و یا پریز برق است، ممکن است دستگاه به دلیل نوسانات جریان برق به درستی عمل نکند. گاهی اوقات بروز مشکل در لامپ مگنترون ماکروفر اسنوا باعث بروز مشکلاتی می‌ شود. همچنین خراب شدن برد اصلی دستگاه نیز یکی از دلایل عمده خرابی ماکروفر اسنوا است. با رعایت بعضی از نکات مانند عدم استفاده از ظروف فلزی در ماکروفر می ‌توانید از جرقه زدن دستگاه جلوگیری کنید. اگر از هر یک از مدل های ماکروفر اسنوا استفاده می کنید حتماً در فواصل زمانی منظم دستگاه را سرویس کنید.

داخل ماکروفر را تمیز کنید. چراکه گاهی اوقات از داخل ماکروفر اسنوا بوی سوختگی به مشام می رسد که ممکن است به دلیل سوختن چربی ها یا مواد غذایی باقی مانده باشد و همچنین باعث جرقه زدن دستگاه شود. گاهی از داخل دستگاه بوی سوختگی شبیه بوی پلاستیک سوخته به مشام می رسد که این مشکل باید توسط تکنیسین متخصص بررسی شود.

لاستیک های دور درب را مرتب تمیز کنید و در صورت نیاز هنگام سرویس ماکروفر آن ها را تعویض کنید. یکی از مشکلات عمده ماکروفر ها ممکن است وجود ایراد در قسمت درب و لاستیک های آن باشد.

گاهی اوقات ممکن است دلیل نشان دادن ارور یا خطا روی نمایشگر دستگاه بسیار ساده باشد و خود شما بتوانید آن‌ها را برطرف کنید؛ اما بعضی از این مشکلات نیز حتما نیاز به بررسی توسط یک تعمیر کار متخصص دارند که گاهی اوقات ممکن است نیاز به تعویض قطعه باشد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است که تعمیرکاران متخصص ما همواره سعی در تعمیر قطعه ماکروفر شما دارند که هزینه های زیادی را به شما تحمیل نکنند؛ اما گاهی اوقات دیگر تعمیر جوابگو نیست و قطعه حتماً باید جایگزین شود.

عیب یابی و بررسی علت مشکلات ماکروفر اسنوا
عیب یابی و بررسی علت مشکلات ماکروفر اسنوا

دلیل گرم نشدن غذا در ماکروفر اسنوا ممکن است به علت خرابی مگنترون و یا دیود باشد. گاهی اوقات وجود مشکل در سوئیچ درب ماکروفر اسنوا نیز ممکن است دلیل این مشکل باشد. اگر سینی ماکروفر اسنوا نمی چرخد ابتدا مطمئن شوید که صفحه زیر سینی ثابت نیست، همچنین بررسی موتور و اطمینان از عدم خرابی آن می تواند به شما کمک کند.

بررسی تمام نکات ذکر شده باید توسط افراد متخصص انجام شود؛ بنابراین اگر پس از مطالعه دستورالعمل های ذکر شده در دفترچه راه راهنما و بررسی علت ارور هایی که روی صفحه نمایش ماکروفر نشان داده شده متوجه دلیل خرابی آن نشدید و نتوانستید مشکل را برطرف کنید.

هرچه سریع تر با متخصصان حرفه ای نمایندگی های پس از فروش و نمایندگی های تعمیر ماکروفر اسنوا در رشت تماس بگیرید و از راهنمایی آن ها بهره بگیرید. خرابی ماکروفر ممکن است برای افرادی که برای تهیه وعده غذایی خانواده به این دستگاه متکی هستند بسیار ناراحت کننده باشد و زندگی آن‌ها را دچار اختلال کند. تعمیرکاران شرکت اسنوا به راحتی در سریع ترین زمان ممکن این مشکل را رفع می‌کنند و روال عادی را به زندگی شما بر می گردانند.

از آنجا که تعمیرکاران ما به فناوری ساخت ماکروفر اسنوا آشنا هستند و از قطعات اصل استفاده می کنند دیگر نگران این مشکل نباشید و از طریق شماره های درج شده روی کارت گارانتی دستگاه با نمایندگی های تعمیر ماکروفر اسنوا در رشت تماس بگیرید.