۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر بکو در رشت

270 بازدید
تعمیر ماکروفر بکو در گیلان

تعمیرگاه مجاز مرکز تعمیر ماکروفر بکو در رشت به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی و ارائه خدمات تعمیر ماکروفر های بکو در رشت است.

آشنایی با بخش های مختلف ماکروفر بکو و انجام تعمیرات محصولات این برند نظیر ماکروفر بکو موجب شده تا در کوتاه‌ ترین زمان ممکن، تکنیسین‌ های مربوطه و متخصص در زمینه تعمیر هر یک از لوازم خانگی بکو خدمات مورد نظر مشتریان را با بهترین کیفیت ارائه کنند.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر بکو در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماکروفر بکو در رشت

 

تعمیر ماکروفر بکو در رشت – تعمیر ماکروفر بکو در تالش – تعمیر ماکروفر بکو در لاهیجان – تعمیر ماکروفر بکو در رودسر – تعمیر ماکروفر بکو در لنگرود – تعمیر ماکروفر بکو در بندرانزلی – تعمیر ماکروفر بکو در صومعه‌سرا – تعمیر ماکروفر بکو در آستانه اشرفیه – تعمیر ماکروفر بکو در رودبار – تعمیر ماکروفر بکو در فومن – تعمیر ماکروفر بکو در آستارا – تعمیر ماکروفر بکو در رضوانشهر – تعمیر ماکروفر بکو در شفت – تعمیر ماکروفر بکو در خمام – تعمیر ماکروفر بکو در ماسال – تعمیر ماکروفر بکو در سیاهکل – تعمیر ماکروفر بکو در املش

 

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماکروفر بکو در رشت

 

شهروندان گیلانی برای استفاده از کلیه خدمات مربوط به تعویض قطعات و یا تعمیر مایکروفر بکو در رشت تنها با یک تماس می توانند از خدمات سریع و با کیفیت این مجموعه بهره ببرند و شاهد و ناظر در تمامی مراحل تعمیر دستگاه خود در محل باشند و با خیالی آسوده از اصل بودن قطعات تعویضی دیگر نگران عملکرد مایکروفر بکو خود نباشند.

مدت زمان انجام تعمیر مایکروفر های بکو بستگی به نوع خرابی دستگاه دارد اما تعمیرکاران ما با گذراندن دوره های تخصصی و آشنایی با تکنولوژی محصولات بکو در کوتاه ترین زمان، مشکل به وجود آمده در دستگاه را شناسایی کرده و اقدام به برطرف کردن آن می کنند .

یکی از مزیت ‌های تماس با تعمیرگاه مجاز تعمیر ماکروفر بکو در رشت این است که هدف کارشناسان و تکنسین های این مرکز رفاه حال مشتریان بوده و در همه حال از تجارب عملی و فنی خود برای ارائه خدماتی بهینه و با کیفیت استفاده می کنند.

تجربه و تعهد نیروهای آموزش دیده این مرکز باعث شده تا همه مشتریان خاطره خوبی را از استفاده از خدمات این شرکت در خاطر داشته باشند.

·       خدماتی سریع و با کیفیت در محل مورد نظر مشتری

·       هزینه های مقرون به صرفه و بر اساس قوانین اتحادیه

·       استفاده از قطعات اصلی مایکروفر های بکو

·       و ارائه ضمانت نامه به مشتریان که در صورت خرابی مجدد دستگاه بتوانند مجدداً به صورت رایگان از خدمات تعمیر این مرکز استفاده کنند؛ از دیگر خدمات نمایندگی های ما می باشد.

 

آشنایی با ما

 

 

 عیب یابی مایکروفر بکو

 

·       روشن نشدن لامپ مایکروفر بکو

دلیل روشن نشدن لامپ ماکروفر بکو ممکن است سوختن لامپ و یا مشکل در تنظیمات مایکروفر بکو باشد. در صورت نیاز می توانید با مرکز تعمیر ماکروفر بکو در رشت تماس بگیرید و مشکل به وجود آمده در مایکروفر خود را برطرف کنید.

·       گرم نشدن غذا در مایکروفر بکو

وجود ایراد در ماگنترون مایکروفر بکو و یا سوختگی دیود از عواملی است که می تواند دلیل این امر باشد.

·       خراب شدن قفل درب ماکروفر بکو

گاهی اوقات به دلیل استفاده بسیار زیاد و فرسوده شدن قفل ها، این مشکل به وجود می‌آید و نیاز به بررسی توسط یک تعمیر کار مجرب در زمینه ی تعمیر مایکروفر های بکو دارد تا قفل درب را عوض کند.

·       خاموش شدن ناگهانی مایکروفر بکو

خاموش شدن ناگهانی مایکروفر بکو ممکن است به دلیل خرابی قفل درب و یا فن موتور باشد که نیاز به رسیدگی و تعمیر توسط افراد کارشناس در این زمینه دارد.

·       نچرخیدن سینی گردان مایکروفر بکو

یکی از مشکلاتی که بیشتر کاربران مایکروفر های بکو از آن شکایت دارند نچرخیدن سینی داخل ماکروفر است و ممکن است دلایل ساده‌ای نظیر گیر کردن تکه های غذا زیر سینی باشد. گاهی اوقات مشکل فراتر از این حد است و ممکن است موتور گردان سینی خراب شده باشد و نیاز به تعمیر توسط تعمیرکاران مرکز تعمیر ماکروفر بکو در رشت باشد .

·       جرقه زدن مایکروفر بکو

هنگام جرقه زدن مایکروفر بکو باید آنتن لامپ مگنترون و یا خود لامپ بررسی شود. آسیب‌ دیدگی ورق میکا نیز ممکن است دلیل جرقه زدن دستگاه باشد. گاهی اوقات قرار دادن ظروف فلزی نیز دلیل جرقه زدن مایکروفر است؛ بنابراین در صورتی که هر یک از موارد زیر باعث این ایراد در دستگاه شما شده بود می توانید از تکنسین ‌های متخصص مرکز تعمیر ما درخواست کمک کنید .

 

 عیب یابی مایکروفر بکو

عیب یابی مایکروفر بکو

 

هزینه تعمیر ماکروفر بکو در رشت 

 

به دلیل مشکلات اقتصادی و نوسانات قیمت قطعات در بازار لوازم خانگی ممکن است تعویض قطعات هزینه ‌های زیادی را به خانواده ها تحمیل کند اما هدف کارکنان مرکز تعمیر ماکروفر بکو در رشت تعمیر قطعات است تا هزینه ‌های کمتری برای مشتریان در بر داشته باشد.

اما تعیین یک مبلغ واحد برای همه تعمیرات مایکروفر های بکو کار درستی نیست چرا که ممکن است با توجه به خرابی و مشکل هر دستگاه و نیاز به خدمات استفاده شده برای بازگرداندن عملکردی صحیح به دستگاه ، قیمت ها متفاوت باشند؛ اما جای هیچ گونه نگرانی نیست که تمام مبالغ در فاکتور های رسمی و شفاف که بر اساس قیمت های اتحادیه محاسبه شده اند تحویل مشتری خواهد شد.

 

 نکاتی جهت سرویس و نگهداری و تعمیر مایکروفر بکو در رشت

 

1.     قرار دادن ظروف فلزی و فویل های آلومینیومی در مایکروفرهای بکو ممنوع است.

2.      کیسه های کاغذی، سطل ماست و یا ظروف پلاستیکی و فومی را داخل مایکروفر بکو قرار ندهید.

3.      تخم مرغ و میوه هایی مانند انگور که قابلیت منفجر شدن دارند داخل دستگاه قرار ندهید.

4.      از قرار دادن سس ها، ظروف سرامیکی، فلاسک یا گرم کردن شیر داخل ماکروفر های بکو جداً خودداری کنید.

5.      قوطی های کنسرو و ظروف لبه بلند داخل دستگاه استفاده نکنید چون ممکن است قوطی های کنسرو منفجر شوند و ظروف لبه بلند هنگام بیرون آوردن موجب سوختن دست شما شود.

6.      از روشن کردن مایکروفر هایی که شیشه درب آن ها شکسته و یا ضربه خورده خودداری کنید.

7.      هرگز چیزهای سنگین یا وسایل آشپزخانه را روی مایکروفرهای بکو قرار ندهید.

8.      داخل ماکروفر بکو را پس از هر بار استفاده تمیز کنید.

9.      و به صورت سالانه این دستگاه را سرویس کنید چرا که رعایت نکات ایمنی و رسیدگی به دستگاه از بروز مشکلات زیادی نظیر تعمیر ماکروفر بکو در رشت جلوگیری خواهد کرد.

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶