۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

نمایندگی ال جی در رشت

212 بازدید
نمایندگی ال جی در رشت

مسلماً تعمیر کردن انواع لوازم برقی تحت نظر نمایندگی ها و مراکز معتبر و شناخته شده، تضمین ‌کننده عملکرد اولیه دستگاه بعد از تعمیرات و عیب یابی اصولی خواهد بود. با همین هدف، نمایندگی ال جی در رشت آماده خدمت رسانی به همه کسانی است که حتی برای راه اندازی و نصب دستگاه از برند ال جی به نیروهای متخصص نیاز دارند و نمی دانند که نیروهای متخصص را دقیقاً در کدام یک از مراکز می توان یافت. در این مقاله خدمات نمایندگی تعمیر ال جی در رشت را برای شما عزیزان توضیح می دهیم.

 

شماره تماس نمایندگی ال جی در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

09112800916

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی ال جی در رشت

 

نمایندگی ال جی در رشت – نمایندگی ال جی در تالش – نمایندگی ال جی در لاهیجان – نمایندگی ال جی در رودسر – نمایندگی ال جی در لنگرود – نمایندگی ال جی در بندرانزلی – نمایندگی ال جی در صومعه‌سرا – نمایندگی ال جی در آستانه اشرفیه – نمایندگی ال جی در رودبار – نمایندگی ال جی در فومن – نمایندگی ال جی در آستارا – نمایندگی ال جی در رضوانشهر – نمایندگی ال جی در شفت – نمایندگی ال جی در خمام – نمایندگی ال جی در ماسال – نمایندگی ال جی در سیاهکل – نمایندگی ال جی در املش

 

مروری بر خدمات نمایندگی ال جی در رشت

 

به جرأت می ‌توان گفت بهترین اقدامی که این نمایندگی برای هموطنان ساکن در استان گیلان انجام داده است این است که تعمیرات در خانه انجام می شود. متاسفانه جابجا کردن هر نوع وسیله برقی آسیب جدی را به دستگاه وارد می کند. به خصوص اگر قرار باشد وسایل بزرگ را به نمایندگی ببرید، در حین جا به جایی احتمال دارد اتصالات داخلی لطمه شده و دچار خرابی بیشتر گردد. نمایندگی الجی در رشت با ارائه خدمات در منزل، تمامی مشکلات را حل کرده است.

از دیگر خدمات این مرکز باید به ارائه گارانتی تعمیرات و گارانتی خدمات با بازه زمانی طولانی مدت و همچنین ارائه تخفیف به همه مشتریان با در نظر گرفتن ضمانت نامه دستگاه در صورت داشتن تاریخ اعتبار اشاره کرد.

 

قوانین نمایندگی ال جی در رشت

 

برای اینکه مطمئن شوید با اعتماد به نمایندگی تعمیر الجی در رشت می توانید تحت شرایط استاندارد بهترین خدمات را دریافت کنید، مروری بر قوانین مرکز خواهیم داشت:

–  همه تعمیرکاران موظف هستند در محاسبه هزینه ها، نرخ تعیین شده توسط اتحادیه را به عنوان معیار اصلی قرار داده و به هیچ عنوان حق ندارند مبلغی را سر خود دریافت کنند.

–  از آنجایی که در اغلب موارد خرابی رخ داده به دلیل نقص فنی در برخی از قطعات است، طبق قانون، تمامی تکنسین ها باید تمام تلاش خود را بکنند که قطعه معیوب را تعمیر نمایند. اما اگر به این نتیجه برسند که تعمیرات اصلاً به صرفه نیست و حتما لازم است که جایگزین شود، باید از قطعات اصل استفاده کرده و گارانتی اصل بودن را به شما تحویل دهند.

– ممکن است که شما برای استفاده از برخی وسایل برقی نیاز به راهنمای تلفنی داشته باشید و یا اینکه خرابی بسیار جزئی است و با کمی راهنمایی، خودتان بتوانید مشکل را برطرف نمایید. در این صورت کارشناسان در نمایندگی الجی در رشت باید به صورت کاملا رایگان خدمات مشاوره تلفنی را برای شما عزیزان ارائه نمایند.

مراحل تعمیر وسایل برقی تحت نظر نمایندگی ال جی در رشت

نکته ای که لازم است در مورد آن صحبت کنیم این است که چون تعمیرات تحت نظر این نمایندگی در منزل خود مشتری انجام می‌ شود، بنابراین ما برای انجام خدمات باید حتماً با خود مشتری هماهنگ باشیم. یعنی در اولین قدم لازم است کارشناسان ما با افراد تماس گرفته و مطمئن شوند که در منزل حضور دارند.

در مرحله بعد نمایندگی باید تمامی تجهیزات مورد نیاز را در اختیار تعمیرکار قرار دهد. حتی در صورتی که نیاز باشد یک دستیار کمکی را همراه با تعمیرکار به منزل مشتری روانه کند تا تعمیرات با سرعت و دقت بسیار بالا در همان بازدید اول انجام شود. تعمیرکاران بعد از اینکه دستگاه را وارسی و تعمیر کردند، یک گارانتی به شما تحویل می دهند.

توجه داشته باشید که گارانتی باید مهر شده و از طرف دیگر دارای اعتبار طولانی مدت باشد. همچنین تعمیرکار باید اسم خود را در داخل گارانتی لحاظ کند تا اگر دوباره همین خرابی بروز کرد و ضمانت نامه تعمیرات هنوز منقضی نشده بود، تعمیرکار موظف باشد به صورت رایگان به خانه شما بیاید و تعمیرات را انجام دهد.

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶