۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

نمایندگی ال جی در لنگرود

176 بازدید
نمایندگی ال جی در لنگرود

یکی از بهترین اقداماتی که برندهای معتبر در راستای حمایت بهتر از مشتریان خود و ارائه خدمات پس از فروش انجام داده ‌اند راه اندازی نمایندگی های معتبر و مجاز در کشورهایی است که از این برند حمایت می ‌کنند. برای مثال در ایران نمایندگی های متعددی از ال جی وجود دارد. اگر شما ساکن لنگرود هستید و می‌خواهید وسایل برقی ال جی را راه اندازی کنید یا به تازگی مشکلی در وسایل رخ داده و قطعاً تمایل دارید یک متخصص حرفه ای عیب یابی را انجام دهد، پیشنهاد می ‌کنیم با نمایندگی ال جی در لنگرود در ارتباط باشید. ما به صورت تلفنی و حتی به صورت آنلاین امکان ارتباط را برقرار کرده ایم چون می دانیم که گاهی اوقات خطوط شلوغ بوده و امکان برقراری تماس با همه مشتریان وجود ندارد. به همین دلیل است که ما خدمات مشاوره آنلاین با کارشناسان زبده را نیز در نظر گرفته ایم.

 

شماره تماس نمایندگی نمایندگی ال جی در لنگرود

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

09112800916

 

تعمیرات در منزل با نمایندگی ال جی در لنگرود

 

به طور کلی شما می توانید تعمیر هر نوع وسیله برقی ال جی بدون در نظر گرفتن اندازه آن را در خانه خودتان انجام دهیم. زمانی که با نمایندگی ال جی در لنگرود تماس بگیرید، این نمایندگی برای همه مشتریان ساکن در لنگرود خدمات در منزل را با هدف افزایش سرعت کار در نظر گرفته است. حتی اگر برخی از وسایل همانند کولر گازی نیاز به سرویس داشته باشند، باز هم همکاران خود را به خانه شما اعزام می‌ کنیم. اگر می ‌خواهید از بابت کیفیت کار مطمئن شوید باید چند نکته را به شما متذکر شویم:

–  تمامی تکنسین ها در این نمایندگی دوره های عملی برای آشنایی با لوازم برقی ال جی را سپری کرده و از طرف دیگر از نظر تخصصی مدرک علمی در زمینه تعمیر انواع لوازم برقی را دارند. به همین دلیل در نمایندگی فعالیت می ‌کنند.

– همچنین ما در زمان اعزام نیرو به منزل شما کلیه تجهیزات را در اختیار تعمیرکار قرار می‌ دهیم. حتی در برخی موارد یک دستیار با تکنسین راهی خانه شما می کنیم تا سرعت و دقت کار افزایش یابد.

– سوختگی برخی از قطعات در وسایل برقی موجب از کار افتادن وسیله می شود. اگر قرار باشد این قطعات را عوض کنیم، نماندگی ال جی در لنگرود به شما تضمین می دهد که حتماً قطعات اصلی را جایگزین کرده و برای اینکه شما از کیفیت آن ها مطمئن شوید گارانتی را به شما تحویل می دهد.

 

هزینه خدمات نمایندگی ال جی در لنگرود

 

همه مشتریانی که برای نصب و راه اندازی و برای تعمیرات و عیب یابی وسایل برقی خود با نمایندگی ال جی در لنگرود تماس می گیرند، می خواهند بدانند که باید چه مبلغی را براساس نوع خدمات پرداخت کنند. اگر قرار باشد دستگاه را راه اندازی کنیم هزینه زیادی از شما دریافت نخواهد شد. در زمان تعمیر و عیب یابی نیز ما سعی می کنیم تمامی امور را به نفع شما پیش ببریم. همین که عیب یابی توسط کارشناسان متخصص انجام می گیرد یعنی شما یک بار هزینه را پرداخت می کنید و به حفظ سلامت دستگاه کمک کرده و مجدداً همان کارایی اولیه را از وسیله شاهد خواهید بود. به طول کلی طبق قوانین نمایندگی ال جی در لنگرود:

1-   تکنسین های ما موظف هستند براساس نرخ مصوب توسط اتحادیه، قیمت تعمیرات و عیب یابی را برای شما محاسبه کند.

2-   فاکتوری که در اختیار شما قرار می گیرد این امکان را فراهم خواهد کرد که شما بتوانید جزئیات کار را بررسی کرده و حتی به چند تعمیرکار نشان دهید تا از قانونی بودن هزینه ها مطمئن شوید.

3-    در محاسبه هزینه ها ما سعی می ‌کنیم تخفیفات بیشتری برای شما در نظر داشته باشیم. برای مثال اگر گارانتی دستگاه اعتبار دارد حتما آن را به تعمیرکار تحویل دهید چون یک برگ برنده در دست خود خواهید داشت که هزینه ها را به شدت کم می کند.

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶