۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

نمایندگی دوو در رشت

179 بازدید
نمایندگی دوو در رشت

قطعا هموطنان عزیز که از وسایل برقی برند دوو استفاده می ‌کنند و در استان گیلان ساکن هستند دوست دارند یک نمایندگی معتبر را در کنار خود داشته باشند تا هم برای راه اندازی وسیله و هم برای عیب یابی و تعمیرات در زمان بروز خرابی، بتوانند از نیروهای متخصص و حرفه ای کمک بگیرند چون عملکرد این دسته از افراد تعیین کننده سلامت دستگاه و همچنین کارایی آن بعد از تعمیرات خواهد بود. با توجه به اهمیت این موضوع ما پیشنهاد می کنیم حتما با نمایندگی دوو در رشت تماس بگیرید. در این مطلب با ما همراه باشید تا خدمات این مرکز را برای شما عزیزان مرور کنیم.

 

شماره تماس نمایندگی نمایندگی دوو در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

09112800916

 

مهمترین خدمات نمایندگی دوو در رشت

 

1-   اولین اقدامی که این نمایندگی در راستای جلب رضایت مشتریان انجام داده است، ارائه خدمات در منزل جهت سرویس وسایل برقی همانند کولر گازی و عیب یابی و تعمیرات است. اصلا نباید از بابت کیفیت کار شک کنید چون هم نیروهای متخصص مسئولیت کار را بر عهده می ‌گیرند و هم ما تجهیزات کامل را در اختیار آن ها قرار می دهیم تا در نتیجه با کیفیت بسیار بالا، تعمیرات و عیب یابی را انجام دهند. در واقع خانه شما شبیه یک تعمیرگاه کوچک می شود که توسط افراد متخصص مدیریت خواهد شد.

2-   تمامی خدماتی که برای شما ارائه می کنیم با گارانتی همراه هستند. در واقع ما به عملکرد کارشناسان خون جهت سرویس و عیب یابی وسایل برقی اعتماد داریم به همین دلیل برای اینکه اعتماد شما را نیز جلب کنیم ضمانت نامه مربوط به سرویس و تعمیرات وسایل برقی را نیز به شما ارائه خواهیم کرد. لازم است این نکته را بیان کنیم که این گارانتی اعتبار طولانی مدت خواهد داشت.

3-    برای محاسبه هزینه ها قطعاً شرایط افراد متقاضی و شرایط اقتصادی کشور را در نظر می گیریم. برای مثال جهت ارائه تخفیفات، حتماً از مشتری می خواهیم که گارانتی دستگاه را بررسی کرده و در صورتی که اعتبار داشت به تعمیرکار و کارشناس مربوطه نشان دهد. در این صورت طبق قوانینی که در نمایندگی دوو در رشت وضع شده است، باید تخفیفات لازم را برای شما عزیزان در نظر بگیریم.

4-    همچنین شما می‌ توانید در هر ساعت از روز به صورت تلفنی و یا مراجعه به سایت و یا اپلیکیشن هایی که به صورت آنلاین امکان ارتباط با کارشناسان را فراهم می کنند، درخواست خود را مطرح نمایید. در این صورت ما در اولین زمان ممکن و بعد از دریافت گزارش، با شما تماس خواهیم گرفت تا به صورت تلفنی نیز عیب یابی را مجددا انجام دهیم و در صورتی که راهی جز تعمیر آن نباشد، خدمات را برای شما عزیزان ارائه نماییم.

5-    تفاوتی نمی‌کند که وسیله خراب شده کوچک است یا بزرگ؛ اگر شما بخواهید ما تعمیر همان وسیله را نیز در خانه خود شما انجام می دهیم. تعیین زمان مراجعه تعمیرکار به منزل شما توسط خود شما انجام خواهد گرفت. پس می توانید براساس شرایط کاری خود بهترین زمان را مشخص کنید و تا ما نیروهای متخصص و حرفه ای خود را به منزل شما اعزام نماییم.

6-   آنچه برای نمایندگی دوو در رشت اهمیت دارد بحث کیفیت در ارائه خدمات است. با توجه به اینکه تمامی تعمیرکاران ما هم از نظر علمی و هم از نظر عملی دوره های تخصصی برای آشنایی با انواع لوازم برقی دوو را سپری کرده‌ اند بنابراین با کیفیت بسیار بالا تعمیرات و عیب یابی را برای شما انجام می دهند. در واقع با یکبار بازرسی و کنترل دستگاه، عیب اصلی تشخیص داده می شود و شما می توانید این وسیله را همانند روز اول سالم تحویل بگیرید.

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶