۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

نمایندگی سامسونگ در لاهیجان

195 بازدید
نمایندگی سامسونگ در لاهیجان

وجود نمایندگی سامسونگ در لاهیجان برای هموطنان عزیز ساکن در این شهرستان که به دنبال یک نمایندگی معتبر برای عیب یابی و تعمیرات و یا حتی ارائه خدمات پس از فروش شامل نصب و راه اندازی وسایل برقی برند سامسونگ هستند، یک برگ برنده به حساب می‌آید چرا که در این نمایندگی ‌ها تعمیرات به صورت حرفه ‌ای و کاملاً تخصصی انجام می گیرد. در ادامه مطلب ما در مورد خدمات و عملکرد نمایندگی سامسونگ در لاهیجان توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه می کنیم.

 

شماره تماس نمایندگی نمایندگی سامسونگ در لاهیجان

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

09112800916

 

مروری بر خدمات ارائه شده توسط نمایندگی سامسونگ در لاهیجان

 

1-   ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته توسط نمایندگی سامسونگ در لاهیجان

2-   تعمیرات وسایل برقی توسط تکنسین های زبردست و دارای مدرک علمی معتبر در زمینه تعمیر انواع لوازم برقی

3-   امکان ارائه مشاوره رایگان و تلفنی برای پاسخگویی به سوالات مشتریان و از طرف دیگر کمک به آن ها برای برطرف کردن مشکلات سطحی بدون نیاز به پرداخت کردن هزینه‌

4-    در نظر گرفتن گارانتی تعمیرات با هدف حمایت بهتر از مشتریان و پاسخگو بودن تکنسین در صورت بروز مجدد همین خرابی در داخل دستگاه

5-   در نظر گرفتن گارانتی دستگاه به عنوان معیاری برای تخفیف بیشتر به مشتریان در لاهیجان در صورت داشتن اعتبار

6-   تعویض کردن قطعات سوخته در دستگاه با انواع اورجینال دارای ضمانت نامه

 

قوانین نمایندگی سامسونگ در لاهیجان

 

برای اینکه مطمئن شوید اعتماد کردن به این نمایندگی چه اندازه به نفع شما تمام می شود، مروری بر قوانین نمایندگی سامسونگ خواهیم داشت:

1-    اگر قطعه داخلی دستگاه خراب شود، تکنسین موظف است طبق قوانین نمایندگی، قطعه را عیب یابی و در صورت امکان تعمیر کند. در غیر این صورت برای تعویض باید به سراغ قطعاتی برود که اصل هستند و گارانتی آن ها را به مشتری تحویل دهد.

2-    کارشناسان باید به صورت ۲۴ ساعته با تلفن یا به صورت آنلاین پاسخگوی شما عزیزان باشند.

3-   خدمات مشاوره تلفنی هیچ هزینه ‌ای برای شما نخواهد داشت.

4-    طبق قوانین نمایندگی تعمیرکاران باید برای محاسبه هزینه ها و ارائه فاکتور تعمیرات، طبق نرخ اتحادیه عمل کنند و به هیچ عنوان حق ندارند مبلغی را به عنوان دستمزد و مازاد برای خود در نظر بگیرند.

 

هزینه تعمیرات در نمایندگی سامسونگ در لاهیجان

 

با توجه به اینکه تقریباً تمامی مشتریان بعد از تماس با نمایندگی سامسونگ در لاهیجان در مورد هزینه ها از کارشناسان سوال می پرسند، باید بگوییم که تا قبل از بررسی وضعیت دستگاه نمی ‌توان به طور قطعی مبلغی را اعلام کرد. لازم است تکنسین به خانه شما بیاید و شدت عیب بروز کرده در داخل دستگاه و وضعیت سلامت قطعات را با دقت کنترل کند. گاهی اوقات قطعه ای سوخته و حتماً باید آن را عوض کنیم. بنابراین هزینه کار بیشتر می‌ شود. با در نظر گرفتن تمامی این موارد، تعمیرکار موظف است فاکتوری را به شما تحویل بدهد که با مهر نمایندگی معتبر شده است. از طرف دیگر در کنار  فاکتور باید گارانتی تعمیرات را نیز تحویل دهد.

 

چه وسایل برقی در نمایندگی سامسونگ در لاهیجان تعمیر می شوند؟

 

به طور کلی شما برای تعمیر ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، ماکروفر، ماکروویو، کولر گازی، یخچال، فریزر ساید بای ساید و یخچال فریزر سامسونگ می توانید با نمایندگی سامسونگ در لاهیجان تماس بگیرید. در اولین فرصت که خود شما تعیین کنید، تعمیرکار باید تجهیزات کامل را از نمایندگی تحویل گرفته و به منزل شما مراجعه کند تا تعمیرات در حضور شما پیش برود.

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶