۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

تعمیر جارو برقی اسنوا در رشت

238 بازدید
تعمیر جارو برقی اسنوا در رشت

مشکلات جارو برقی اسنوا

 

همان ‌طور که می ‌دانید جارو برقی یک وسیله الکترونیکی است که با نیروی مکش، آشغال ‌های سطوح مختلف را جمع می ‌کند و در کیسه خود نگه می‌ دارد. یکی از نکات مهمی که باید به آن دقت ویژه داشت تعویض به ‌موقع کیسه جارو برقی است. زمانی که سه ‌چهارم کیسه ‌پر می‌ شود باید آن را تخلیه یا تعویض کرد. جارو برقی‌ های اسنوا در دو مدل خوابیده و ایستاده تولید می‌ شوند. اجزای جارو برقی ‌های اسنوا یکسان هستند و مهم ‌ترین آن ‌ها الکتروموتور، فیلتر جارو برقی اسنوا، کیسه یا پاکت جارو برقی، خرطومی و دسته است.

 

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

 

نکات مهم درباره سرویس جارو برقی اسنوا

 

کاربران باید از ورود اشیا برنده، شیشه و اجسام بزرگ به داخل جارو برقی اسنوا جلوگیری کنند تا راه خرطومی آن را مسدود نکند. کیسه جارو برقی اسنوا را به‌موقع تعویض یا خالی کنند. فیلتر جارو برقی اسنوا را بعد از مدتی تمیز کنند و همیشه آن را بررسی کنند.

 

نکاتی جهت نگهداری کیسه جاروبرقی اسنوا

 

به‌طورکلی دو نوع کیسه جارو برقی موجود است، کیسه یک ‌بار مصرف و دائمی، استفاده از جارو برقی اسنوا با کیسه یک ‌بار مصرف بسیار راحت است. چراکه درپوشی آن باعث می ‌شود از خروج گرد و غبار و آلودگی جلوگیری کند.

این چند لایه بودن کیسه یک ‌بار مصرف، از خروج آلودگی ‌ها به داخل موتور جارو برقی اسنوا جلوگیری می‌کند و از تمیز کردن فیلتر و کیسه جارو برقی اسنوا بی ‌نیاز می ‌شوید. سخت بودن تمیز کردن کیسه ‌های دائمی در مدت ‌زمان کوتاه، ورود ذرات گرد و غبار در حین خالی کردن کیسه در محیط و ایجاد حساسیت و سایر آلودگی ‌های دیگر کاربران را دچار مشکل می کند.

 

آشنایی با ما

 

 

مشکلات رایج جارو برقی اسنوا

 

تعمیر جارو برقی اسنوا رشت – به منظور عیب یابی، قبل از هرکاری ایراد های ظاهری را بررسی کنید. شکستن چرخ یا بدنه، ضعف در مکش و بوی بد دستگاه، بررسی کیسه جارو برقی اسنوا و بررسی عدم انسداد خرطومی و دسته، پس از بررسی هرکدام از این مشکلات می ‌توانید به‌راحتی آن را رفع کنید. مثلاً کیسه را به‌موقع تعویض و یا تمیز کنید. همچنین دسته و خرطومی جارو برقی را بررسی کنید.

 • دستگاه روشن نمی ‌شود. اگر این اتفاق افتاد باید چند مورد را بررسی کنید. اول پریز‌ برق را بررسی کنید. دوم دو شاخه را بررسی کرده تا مطمئن شوید که قطعی نداشته باشد. سوم خراب بودن سیم‌جمع‌کن را بررسی نمایید. اگر باعث عدم اتصال شاخک به قرقره شود، برق وارد دستگاه نمی‌ شود.

پیشنهاد می ‌شود در صورت خرابی جارو برقی اسنوا با مرکز تعمیرات جارو برقی اسنوا در رشت تماس حاصل فرمایید و از خدمات پس از فروش این محصول استفاده نمایید. موارد دیگری که باید بررسی شود عبارت ‌اند از:

 1. بررسی کلید قطع و وصل
 2. بررسی صحت کارکرد رله
 3. بررسی مدار سری موتور و بررسی موتور

کاربران می توانند با تماس با تعمیرکاران متخصص جارو برقی اسنوا در رشت، تمام این موارد را مطرح کرده تا کارشناسان مرکز تعمیرات جارو برقی اسنوا رشت بامهارت کامل دستگاه را عیب ‌یابی نمایند و به بهترین شکل ایراد آن را برطرف نمایند.

 • مکش ضعیف دستگاه، اگر دستگاه شما روشن شد ولی قادر به مکش نبود و یا اینکه مکش آن ضعیف بود، می ‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد مانند کثیف بودن فیلتر، کثیف بودن کالکتور، خرابی زغال‌ ها، خرابی یاطاقان ها، سوختن موتور جارو برقی، پر بودن کیسه، انسداد دسته و خرطومی

برای بررسی عیب یابی کالکتور ذغال، یاطاقان و سوختگی موتور جاروبرقی اسنوا باید به تکنسین ‌های تعمیر جارو برقی اسنوا در رشت تماس بگیرید.

 • سروصدای زیاد جاروبرقی در هنگام کار کردن، در این مواقع باید پروانه‌ های جارو برقی، بوش‌ ها، بلبرینگ ‌ها و نگهدارنده های لاستیکی بررسی شوند چراکه خرابی این قطعات می ‌تواند باعث صدای غیرعادی جارو برقی شود.
 • داغ شدن بیش ‌از حد جارو برقی اسنوا، داغ شدن جارو برقی اسنوا یک امر عادی است. معمولاً بعد از مدتی کار کردن جارو برقی داغ می‌ شود. اگر بیش ‌از حد داغ شود، سیستم ایمنی جارو برقی اسنوا به‌ صورت خودکار خاموش می ‌شود و بعد از سرد شدن موتور دوباره روشن می‌ شود و شروع به کار می‌کند؛ اما اگر موتور جارو برقی اسنوا داغ و به ‌صورت مدام خاموش شود باید با مراکز تعمیرات جارو برقی اسنوا در رشت تماس بگیرید.
 • از دلایل داغ شدن بیش‌ازحد جارو برقی اسنوا خراب شدن ترموستات است. وظیفه ترموستات این است که اگر دما یا حرارت موتور به ‌اندازه مشخص برسد، جاروبرقی اسنوا را خاموش کند.
 • نیم‌ سوز شدن موتور جارو برقی اسنوا، موتور جارو برقی اسنوا دارای دو سر پیچ اصلی و راه‌ اندازی است که با کوچک ترین اتصالی حلقه بین این دو موتور، نیم‌سوز می‌ شود.
 • خرابی فن موتور، اگر فن موتور خراب‌ شده باشد، باعث داغ شدن موتور و کاهش عمر جارو برقی اسنوا می ‌شود و باید آن را به دست متخصصین تعمیر جارو برقی اسنوا در رشت سپرد تا آن را تعویض کنند.

 

علائم و دلایل سوختگی جاروبرقی اسنوا

 

 • روشن نشدن جارو برقی
 • از کار افتادن ناگهانی جارو برقی
 • سر و صدای زیاد موتور
 • نداشتن مکش
 • وجود گرد و غبار داخل جارو برقی
 • استشمام بوی سوختگی
 • اتصالی سیم جارو برقی
 • گرمای زیاد موتور جارو برقی

 

نکات مهم درباره نگهداری جارو برقی اسنوا

 

در اولین قدم باید دفترچه راهنما را به ‌طور کامل مطالعه کنید. کیسه جارو برقی را به‌صورت دوره ‌ای خالی کنید. همه گرد و غبار و آلودگی خاک را از بین ببرید. فیلتر ها را مرتباً تمیز و در صورت نیاز تعویض کنید.

برس جارو برقی را بررسی و تمیز کنید. شلنگ جارو برقی را بررسی کنید. قبل از بررسی برای پیدا کردن مشکلات آن را خاموش‌کنید. جارو برقی را از دسترس بچه ‌ها دور نگه دارید.

 

هزینه تعمیرات جاروبرقی اسنوا در رشت

 

در صورت خرابی جارو برقی اسنوا، کاربران عزیز می ‌توانند با مرکز تعمیر جارو برقی اسنوا در رشت تماس بگیرند. متخصصین این مجموعه در اولین فرصت ممکن در محل تعیین ‌شده توسط کاربران حضور پیدا کرده و با بررسی دقیق علت خرابی جارو برقی را شناسایی می کنند.

کارشناسان با تجربه این مرکز طبق نرخ اتحادیه و پس از بررسی نیاز به جایگزینی قطعه قیمت را به کاربر اعلام کرده و در صورت توافق بین دو طرف فرآیند تعمیر جارو برقی اسنوا شروع می ‌شود.

لازم به ذکر است که مرکز تعمیر جارو برقی اسنوا در رشت از قطعات اصلی و اورجینال برای جارو برقی اسنوا استفاده می‌کنند و به ‌صورت تخصصی به کاربران اطمینان می دهند که جارو برقی اسنوا عملکرد طبیعی خود را بازیافته است. این افراد در زمینه تعمیر جارو برقی اسنوا بهترین و کامل ‌ترین آموزش‌ها را گذرانده ‌اند.

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶