۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

تعمیر ساید بای ساید بکو در رشت

218 بازدید
تعمیر ساید بای ساید بکو در گیلان

کاربران ساید بای ساید های بکو در رشت می‌توانند هنگام روبرو شدن با انواع ایرادات و خرابی های دستگاه خود با مرکز تعمیر ساید بای ساید بکو در رشت تماس بگیرند و از مشاوره تخصصی کارشناسان این مجموعه برای برطرف کردن مشکل دستگاه خود استفاده کنند.

هدف این مجموعه رضایت خاطر مشتریان و انجام کلیه خدمات مربوط به تعمیر و تعویض قطعات با جایگزین های اصل و دارای ضمانت نامه است. افتخار کارکنان مرکز تعمیر ساید بای ساید بکو در رشت این است که دارای سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات فنی به کاربران محصولات بکو هستند .

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ساید بای ساید بکو در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ساید بای ساید بکو در رشت

 

تعمیر ساید بای ساید بکو در رشت – تعمیر ساید بای ساید بکو در تالش – تعمیر ساید بای ساید بکو در لاهیجان – تعمیر ساید بای ساید بکو در رودسر – تعمیر ساید بای ساید بکو در لنگرود – تعمیر ساید بای ساید بکو در بندرانزلی – تعمیر ساید بای ساید بکو در صومعه‌سرا – تعمیر ساید بای ساید بکو در آستانه اشرفیه – تعمیر ساید بای ساید بکو در رودبار – تعمیر ساید بای ساید بکو در فومن – تعمیر ساید بای ساید بکو در آستارا – تعمیر ساید بای ساید بکو در رضوانشهر – تعمیر ساید بای ساید بکو در شفت – تعمیر ساید بای ساید بکو در خمام – تعمیر ساید بای ساید بکو در ماسال – تعمیر ساید بای ساید بکو در سیاهکل – تعمیر ساید بای ساید بکو در املش

 

آشنایی با ما

 

 

مشکلات رایج ساید بای ساید بکو

 

شاید شما نیز از ساید بای ساید های بکو استفاده می کنید و به دلیل محبوبیت و با کیفیت بودن محصولات این برند مشکلی چندانی در رابطه با عملکرد دستگاه خود نداشته باشید؛ اما گاهی اوقات لوازم الکترونیکی منزل نیز به علت فرسودگی و یا عدم تنظیمات درست دچار مشکلات می شوند  و نیاز به خدماتی نظیر تعمیرات خواهید داشت.

در ادامه لیست تعدادی از خرابی های رایج ساید بای ساید های بکو را مشاهده می‌کنید. در صورتی که با هر یک از مشکلات زیر مواجه شدید، تنها یک تماس کافی است تا به متخصصان و کارشناسان مرکز تعمیرات ساید بای ساید بکو در رشت وصل شوید و از مشاوره و راهنمایی آن ها استفاده کنید .

·       مشکل در تنظیم سرمای ساید بای ساید بکو

دمای ساید بای سایدهای بکو در قسمت ساید معمولاً بین ۳ تا ۵ درجه توصیه می شود اما در قسمت فریزر دما باید بین -۱۵ درجه تا -۱۸ درجه سانتی‌گراد باشد و در صورت بروز مشکل در تنظیم دمای ساید بای ساید ممکن است ایراد از موتور یا کمپرسور آن باشد .

·       تولید صدای زیاد و ناهنجار در ساید بای سایدهای بکو

سر و صدای سایدهای بکو بسیار شایع است و یکی از دلایل اصلی این مشکل ، خرابی فن ساید بای ساید است که باید توسط متخصصین در زمینه تعمیر ساید بای ساید های بکو بررسی و عیب یابی شود .

·       دلیل نشت آب از ساید بای ساید بکو

علت نشت آب در ساید بای ساید های بکو، وجود مشکل یا ایراد در موتور یا کمپرسور دستگاه است. گاهی اوقات قرار دادن مواد غذایی بیش از ظرفیت ساید در فریزر یا قسمت ساید و یا قرار دادن مواد غذایی گرم نیز ممکن است باعث بروز چنین مشکلی شود.

·       داشتن برق در بدنه ساید بای ساید بکو

اولین نکته ای که در این رابطه می‌توان اشاره کرد وجود مشکل در اتصالات یا برد ساید بای ساید بکو است و حتماً نیاز به بررسی دقیق و کارشناسانه توسط تعمیرکاران مرکز تعمیر ساید بای ساید بکو دارد. بهتر است بدانید چه زمانی برای تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو در رشت اقدام کنید.

هنگامی که با مشکلاتی نظیر

1.     سوختن پنل برد ساید بای ساید

2.      خراب شدن بست یا لولای درب ساید بای ساید

3.     سوراخ شدن بدنه فریزر ساید بای ساید

4.      خالی شدن گاز ساید بای ساید

5.      یخ زدن فریزر ساید بای ساید بکو

6.      وجود صداهای غیر طبیعی در ساید بای ساید های بکو

7.      خرابی ترموستات ساید بای ساید

8.     روشن نشدن ساید بای ساید

9.     سرمای بیش از اندازه در ساید بای ساید بکو

10.  خرابی نوار دور درب ساید بای ساید بکو

11. نیاز به تعویض فیلتر ساید بای ساید بکو

12. مشاهده ی ارور های مختلف روی نمایشگر ساید بای ساید بکو

روبرو شدید ، به شما پیشنهاد می کنیم که در اولین فرصت با نمایندگی های مجاز ما از طریق شماره های مندرج تماس بگیرید. همگی موارد عنوان شده نیاز به تعمیر و رفع مشکل توسط کارشناسان و متخصصان زبده ای دارد که آشنایی کامل با تکنولوژی مدرن ساید بای ساید های بکو داشته باشند و این ویژگی مختص تعمیرکاران ماهر و با تجربه مرکز ما است.

 

تعمیر ساید بای ساید بکو در گیلان

تعمیر ساید بای ساید بکو در رشت

 

 امتیازات مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو در رشت

 

·       پاسخگویی به مشتریان ساید بای ساید های بکو در تمام روزهای هفته

·        انجام تعمیرات و تعویض قطعات در محل مورد نظر مشتری

·       استفاده از قطعات اورجینال برای جایگزینی قطعات معیوب ساید بای ساید های بکو

·       رعایت پروتکل های بهداشتی بیماری کرونا

·       احترام به مشتریان

·        ارائه فاکتور های مصوب بر اساس نرخ تعیین شده توسط اتحادیه

·       ارائه ضمانت نامه برای قطعات جایگزین شده

 

 امتیازات مرکز تعمیر ساید بای ساید بکو در گیلان

امتیازات مرکز تعمیرات ساید بای ساید بکو رشت

 

هزینه تعمیرات ساید بای ساید بکو در رشت

 

در صورتی که مشکل ساید بای ساید بکو خود را می دانید، می توانید به صورت تلفنی هزینه حدودی تعمیر را از کارشناسان و متخصصان مرکز تعمیر ساید بای ساید بکو در رشت سؤال کنید اما به‌طور کلی تعیین هزینه‌های دقیق و ارائه یک قیمت مشخص قبل از بازدید و عیب یابی دستگاه توسط کارشناسان امکان پذیر نیست.

چرا که ممکن است تعمیر دستگاه نیاز به کار دشواری نداشته باشد و هزینه تعمیر بسیار کم باشد اما گاهی مشکل دستگاه جدی تر است و حتی نیاز به تعویض قطعه دارد. همین امر موجب افزایش هزینه های تعمیر و یا سفارش قطعات جایگزین می‌شود.

هنگامی که تعمیرات ساید بای ساید بکو خود را به تعمیر کاران حرفه ای و دور دیده مرکز تعمیرات ساید بای ساید بکو در رشت می سپارید دیگر نگران هزینه های پرداختی نباشید؛ چرا که تمامی هزینه ها منصفانه و مقرون به صرفه خواهد بود و سایر هزینه ها مانند جابجایی دستگاه برای شما از بین می رود.

فقط کافی است با شماره های این مرکز تماس بگیرید تا مشاوران از طریق تماس تلفنی شما را راهنمایی کنند و تمامی اقدامات مربوط برای برطرف نمودن مشکل  و تعمیر ساید بای ساید بکو در رشت را برای شما شرح دهند.

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶