۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

تعمیر ساید بای ساید دوو در رشت

308 بازدید
تعمیر ساید بای ساید دوو در گیلان

برای تعمیر ساید بای ساید دوو در رشت که با استفاده از فناوری روز دنیا ساخته شده است و دارای پیچیدگی های زیادی می باشد؛ می توانید با مرکز تعمیر یخچال های ساید دوو در شهر رشت با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر ما با توجه به دارا بودن سال ها تجربه درخشان در زمینه تعمیر لوازم خانگی دوو قادر است خدماتی با کیفیت در زمینه سرویس و تعمیر ساید بای ساید دوو به مشتریان عزیز و کاربران یخچال ساید دوو ارائه کند.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ساید بای ساید دوو در رشت

 

تعمیر ساید بای ساید دوو در رشت – تعمیر ساید بای ساید دوو در تالش – تعمیر ساید بای ساید دوو در لاهیجان – تعمیر ساید بای ساید دوو در رودسر – تعمیر ساید بای ساید دوو در لنگرود – تعمیر ساید بای ساید دوو در بندرانزلی – تعمیر ساید بای ساید دوو در صومعه‌ سرا – تعمیر ساید بای ساید دوو در آستانه اشرفیه – تعمیر ساید بای ساید دوو در رودبار – تعمیر ساید بای ساید دوو در فومن – تعمیر ساید بای ساید دوو در آستارا – تعمیر ساید بای ساید دوو در رضوانشهر – تعمیر ساید بای ساید دوو در شفت – تعمیر ساید بای ساید دوو در خمام – تعمیر ساید بای ساید دوو در ماسال – تعمیر ساید بای ساید دوو در سیاهکل – تعمیر ساید بای ساید دوو در املش

 

آشنایی با ما

 

 

ویژگی های تعمیرکاران ساید بای ساید دوو

 

تعمیرکاران ساید بای ساید دوو باید اطلاعات کافی در زمینه شناخت قطعات و تعمیرات این کالای آشپزخانه داشته باشند. دارا بودن تجربه نیز به منظور عیب یابی دقیق و گزینش بهترین روش برای تعمیرات ساید بای ‌ساید نکته مهمی است.

به همین منظور نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در رشت همواره دوره‌ های تخصصی را برای تعمیرکاران و سرویس کاران این مرکز برگزار می‌کند تا با توجه به پیشرفت تکنولوژی، دانش خود را در زمینه های فوق به روز رسانی کنند و بهترین خدمات را انجام دهند.

 

تعمیر ساید بای ساید دوو در گیلان

تعمیر ساید بای ساید دوو در رشت

 

تعمیر ساید بای ساید دوو در رشت و در منزل شما

 

امروزه با توجه به شرایط بیماری کرونا و شلوغی شهرها مشتریان ترجیح می دهند تمام تعمیرات لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی خود را در منزل خود انجام دهند چرا که امکان جابجایی لوازمی مانند یخچال و ساید بای ساید برای مشتریان وجود ندارد و حمل و نقل این وسیله سنگین نیازمند پرداخت هزینه ‌های بسیار زیادی است.

همچنین گاهی اوقات حمل و نقل و جابجایی لوازم منزل موجب ضربه خوردگی و آسیب دیدگی آنها می شود؛ به همین منظور تعمیرکاران و تکنیسین ‌های مرکز ما، پس از تماس مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل مورد نظر آنها مراجعه می کنند و کلیه خدمات نظیر سرویس و تعمیر را در منزل مشتری انجام می دهند.

 

هزینه تعمیر ساید بای ساید دوو در رشت

 

برای تعیین هزینه تعمیر، تکنسین مربوطه باید به صورت دقیق دستگاه را بررسی کند و علت خرابی دستگاه را پیدا کند. ممکن است با توجه به خرابی دستگاه تنها نیاز به یک تعمیر جزئی باشد و گاهی اوقات نیز به دلیل از کار افتادن قطعات ممکن است نیاز به تعویض قطعه باشد.

به همین دلیل هزینه تعمیر ساید بای ساید دوو برای هر مشتری متفاوت است؛ اما نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در رشت این اطمینان را به شما می دهد که هزینه های محاسبه شده همگی استاندارد و با توجه به قیمت های مصوب اتحادیه است.

 

مشکلات رایج ساید بای ساید دوو

 

·       خنک نکردن ساید بای ساید دوو

·       یخ زدن غذا در ساید بای ساید دوو

·       صداهای زیاد و غیر عادی ساید بای ساید دوو

·       روشن نشدن ساید بای ساید دوو

·       خراب شدن یخ‌ساز در ساید بای ساید دوو

·       کار نکردن فن در ساید بای ساید دوو

·       مشاهده ارور های مختلف روی نمایشگر ساید بای ساید دوو

·       خاموش شدن بی دلیل و ناگهانی ساید بای ساید دوو

·       مشاهده لرزش‌های جزئی ساید بای ساید دوو

·       وجود برق و اتصالی در بدنه ساید بای ساید دوو

·       بوی نامطبوع در یخچال ساید بای ساید دوو

علت سر و صدای زیاد در ساید بای ساید دوو

بروز سر و صدای غیر عادی و زیاد در ساید بای ساید دوو نشانه خوبی نیست و ممکن است به دلیل خراب شدن فن و یا حتی خرابی موتور باشد و باید توسط متخصصین تعمیر ساید بای ساید دوو بررسی شود .

علت خنک نکردن ساید بای ساید دوو

ممکن است به دلیل خرابی کمپرسور فن و یا سنسور یخچال ساید بای ‌ساید باشد اما بررسی دقیق این مشکل فقط توسط افراد متخصص باید انجام شود.

علت برفک زدن فریزر دوو

ممکن است به دلیل خرابی المنت ترموفیوز، تایمر دیفراست، سنسور یا برد الکترونیک ساید باشد. البته دلایل دیگری نیز ممکن است سبب بروز این مشکل شود که تشخیص آن تنها توسط تعمیرکاران حرفه ای ممکن است.

علت روشن نشدن یخچال ساید دوو

ممکن است به دلیل خراب شدن برد اصلی ساید بای ساید دوو باشد. گاهی اوقات مشکلات ساده برقی نیز سبب بروز چنین مشکلی می شوند .

دلیل یخ زدن غذا در محفظه یخچال ساید بای ساید

ممکن است به خاطر وجود آب در غذا باشد و در نزدیک دریچه هوای سرد قرار گرفته باشد اما گاهی اوقات ممکن است مشکل جدی تر باشد و باید توسط تعمیرکاران بررسی شود.

علت بوی بد داخل ساید بای ساید دوو

یکی از شکایت‌ های افراد وجود داشتن بوی بد یا نامطبوع در داخل یخچال ساید بای ساید است . گاهی اوقات قرار دادن غذا بدون درپوش موجب پیچیدن بوی بد در داخل یخچال می شود؛ اما در صورتیکه پس از تمیز کردن یخچال بوی بد دستگاه برطرف نشد نسبت به بررسی آن توسط یک کارشناس اقدام کنید .

علت تشکیل نشدن یخ در یخ‌ساز ساید بای ساید دوو

دلیل این مشکل متفاوت است. به منظور برطرف کردن این مشکل، یک بار یخ‌ساز را ریست کنید و اگر مشکل آن برطرف نشد با نمایندگی مرکز تعمیر ساید بای ساید دوو در رشت تماس بگیرید.

 

مشکلات رایج ساید بای ساید دوو

مشکلات رایج ساید بای ساید دوو

 

نکاتی برای نگهداری از ساید بای ساید دوو

 

یخچال های ساید بای ساید باید در محیطی با دمای ۱۶ تا ۳۲ درجه سانتی‌گراد قرار بگیرند و از قرار دادن یخچال های ساید بای ساید دوو در معرض نور مستقیم خورشید خودداری کنید. فاصله ساید بای ساید تا دیوار وسایل اطراف آن حداقل ۱۰ سانتیمتر باشد و محل قرارگیری ساید بای ساید دوو تراز باشد.

از باز و بسته کردن زیاد درب دستگاه خودداری کنید و مواد غذایی گرم را داخل یخچال ساید بای ساید دوو قرار ندهید و همچنین از انباشته کردن ساید بای سایدهای دوو با مواد غذایی خودداری کنید. هر ساله به صورت منظم ساید بای ساید دوو را سرویس نمایید تا از به وجود آمدن مشکلات جدی جلوگیری شود.

 

ارورهای ساید بای ساید دوو

 

یخچال های ساید بای ساید دوو هوشمند هستند و در صورت بروز هرگونه مشکل در قسمت‌های مختلف ساید بای‌ ساید کدهای خطا و یا ارورهایی را روی صفحه نمایشگر خود نشان می‌دهند.

تمامی کدهای خطا در دفترچه راهنمای ساید بای ساید دوو توضیح داده شده؛ بنابراین می توانید ضمن مطالعه دفترچه دستورالعمل‌های دستگاه ، علت بروز این خطاها را تشخیص دهید و اقدام به برطرف نمودن آنها کنید.

در صورتی که نتوانستید خودتان مشکل دستگاه را برطرف کنید می توانید با نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو در رشت تماس بگیرید و در زمانی کوتاه منتظر مراجعه تعمیرکاران این مرکز باشید.

در ادامه به چند نمونه مختصر از ارورهای ساید بای ساید اشاره می‌کنیم و دلایل آنها را به اختصار توضیح می دهیم.

·       F1:  وجود مشکل در سنسور فریزر

·       R1:  وجود مشکل در سنسور یخچال

·       RT:  سنسور آرتی دچار مشکل شده است

·       D1: مشکل در سنسور دی یخچال

·       DR:  به وجود آوردن مشکل در سنسور درب یخچال

·       DF:  بروز مشکل در سنسور درب فریزر

·       DH: وجود مشکل در سوئیچ درب

·       C1:  عملکرد نادرست و اشتباه یخچال

ارور های ساید بای ساید دوو بسیار متنوع هستند و همانطور که اشاره شد باید توسط افراد متخصص بررسی شوند. لذا برای تعمیر ساید بای ساید دوو در رشت با شماره های مندرج در وب سایت ما تماس بگیرید.

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶