۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت

428 بازدید
تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در گیلان

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت ، توسط نمایندگی تعمیرات لوازم خانوادگی انجام می شود. تعمیرکاران مجاز این نمایندگی، انواع تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو را در تمام روزهای هفته و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند.

در صورت بروز مشکل در ماشین ظرفشویی دوو می توانید با نمایندگی های تعمیر تماس حاصل فرمایید. متخصصان و تعمیرکاران مجرب این نمایندگی به منزل شما مراجعه خواهند کرد و پس از انجام عیب‌ یابی و بررسی مشکل دستگاه، اقدام به تعمیر و سرویس آن می‌کنند.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت

 

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تالش – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در لاهیجان – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رودسر – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در لنگرود – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در بندرانزلی – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در صومعه‌ سرا – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در آستانه اشرفیه – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رودبار – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در فومن – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در آستارا – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رضوانشهر – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در شفت – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در خمام – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در ماسال – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در سیاهکل – تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در املش

 

ایرادهای ماشین ظرفشویی دوو

 

ماشین های ظرفشویی دوو دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی هستند و در مدل ها و ظرفیت های متفاوتی تولید می شوند. تکنولوژی به کار رفته برای ساخت ماشین های ظرفشویی دوو بسیار پیچیده و پیشرفته است اما ممکن است تمام وسایل با کیفیت نیز به دلیل استفاده های نادرست و یا فرسودگی دچار مشکلاتی شوند.

اما جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که عیب یابی و رفع مشکل های به وجود آمده برای ماشین دوو به راحتی توسط متخصصین تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت قابل انجام است.

ماشین های ظرفشویی دستگاه های حساسی هستند و یکی از لوازم ضروری زندگی امروز می باشند. در صورت خراب شدن ممکن است حجم کار در آشپزخانه بیشتر شود و برای رسیدگی به کارهای منزل مشکلاتی ایجاد شود . به همین منظور به محض بروز مشکل در این دستگاه ها با نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت تماس بگیرید.

 

آشنایی با ما

 

 

ایراد ها و خرابی های معمول ماشین ظرفشویی دوو

 

·       کار نکردن ماشین ظرفشویی دوو

·       روشن نشدن ماشین ظرفشویی دوو

·       عدم شستشوی صحیح ظرف ها

·       ایجاد صداهای زیاد و غیر عادی

·       بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی دوو

·       جمع شدن آب زیر ماشین ظرفشویی دوو

·       عدم عملکرد صحیح صفحه نمایش و دکمه های ماشین ظرفشویی دوو

·       مشکلاتی نظیر عدم تخلیه آب داخل ماشین ظرفشویی دوو

·       استشمام بوی بد از داخل ماشین ظرفشویی دوو

 

 پاسخگویی سریع ویژگی های مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

 

یکی از ویژگی های مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو، پاسخگویی سریع در تمام روزهای هفته است. متخصصان و کارشناسان این مجموعه همه روزه آماده پاسخگویی به تماس های مشتریان و کاربران ماشین‌ های ظرفشویی دوو هستند و ضمن راهنمایی و کمک به عیب یابی ماشین ظرفشویی دوو، در صورت لزوم ، تعمیرکاران دوره دیده و حرفه ای این مجموعه را جهت بازدید و انجام اموری نظیر سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در محل مورد نظر مشتری اعزام می کنند.

ویژگی دیگر تعمیرکاران و کارشناسان این مجموعه، تجربه بالا در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دوو می باشد.

از آنجا که تعمیر ماشین های ظرفشویی هوشمند دوو کار پیچیده و دقیقی است تمامی تعمیرکاران، دوره های لازم جهت آشنایی با قطعات دستگاه و عیب یابی و تعمیر آن را سپری می کنند و با استفاده از تجهیزات مدرن و ابزار پیشرفته اقدام به تعمیر ماشین های ظرفشویی دوو می کنند.

از دیگر امتیازات استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت می توان به استفاده از قطعات اصل و اورجینال به منظور تعویض قطعات ماشین ظرفشویی دوو اشاره کرد.

گاهی ممکن است افراد غیرحرفه‌ای از قطعات و لوازم غیر استاندارد و مربوط به ماشین های ظرفشویی دیگر برای تعویض قطعات استفاده کنند؛ اما می‌توانید حین نظارت به پروسه تعمیر در محل، مطمئن شوید که قطعات استفاده شده توسط این نمایندگی همگی اصل و با کیفیت بوده و همچنین دارای ضمانت نامه نیز هستند.

از بین رفتن هزینه های مربوط به حمل و نقل و جابجایی دستگاه نیز از دیگر مزیت ‌های انجام تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در محل می باشد.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و ترجیح خانواده ها برای ماندن در خانه، یکی از راه های تعمیر سریع و آسان ماشین های ظرفشویی دوو استفاده از خدمات تعمیر کاران متخصص در منزل است که توسط نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

 

برای استفاده بهینه از ماشین های ظرفشویی دوو بهتر است به نکات زیر دقت نمایید.

 

·       ماشین ظرفشویی دوو را پر نکنید چرا که امکان شستشوی درست در این حالت وجود ندارد و ممکن است سبب بروز مشکل های دیگری در ماشین ظرفشویی دوو شود

·        سعی کنید آب گرم را باز کنید تا آب گرم مورد نیاز زودتر به دستگاه برسد زیرا به دلیل کم بودن فشار آب در ماشین های ظرفشویی گرم شدن آب طول می کشد و ممکن است ظرف ها به درستی شسته نشوند.

·       پس از استفاده طولانی مدت از ماشین ظرفشویی دوو اقدام به رسوب زدایی و جرم گیری آن نمایید.

·       واشرهای دور درب ماشین ظرفشویی دوو را مرتب تمیز کنید.

·        شوینده های استاندارد و با کیفیت برای شستشوی ظروف استفاده کنید زیرا استفاده از شوینده های نامرغوب و نمک ماشین ظرفشویی بی کیفیت باعث به وجود آمدن مشکلاتی در عملکرد ماشین ظرفشویی می شود.

 

 پاسخگویی سریع ویژگی های مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

پاسخگویی سریع ویژگی های مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

 

 هزینه های تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت

 

تعیین دقیق هزینه های تعمیر ممکن نیست زیرا با توجه به نوسانات قیمت قطعات ماشین ظرفشویی در بازار، نمی توان مبلغ دقیقی را برای انجام تعمیرات و دستمزدهای تعمیرکار تعیین کرد.

اما تمام هزینه های مربوط به تعمیر یا تعویض قطعات ماشین ظرفشویی دوو طبق نرخ های مصوب اتحادیه بوده و نگرانی در این مورد نخواهید داشت چرا که با استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت نیاز به پرداخت هزینه های جانبی و غیر منصفانه نخواهید داشت.

 

 اولویت های تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت

 

تعمیرکاران این مجموعه همواره سعی دارند دانش خود را در زمینه سرویس و تعمیر ماشین های ظرفشویی دوو به روز کنند و در سریع ترین زمان ممکن برای عیب یابی و حل مشکلات ماشین های ظرفشویی دوو به محل مورد نظر مشتریان مراجعه کنند.

دریافت هزینه های مقرون به صرفه و منصفانه نیز اولویت های تعمیرکاران مجرب و با تجربه این مرکز است.

تکنسین های تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی خانواده ها سعی خود را می‌کنند که در ابتدا دستگاه را تعمیر کنند تا نیازی به تعویض قطعه و صرف هزینه‌ های اضافه نباشد.

اما در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز قطعات اصل و با کیفیت را همراه ضمانت نامه جایگزین می کنند. لذا شما می توانید با خیال راحت تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت را به ما بسپارید.

تعمیر هر نوع وسیله برقی به تخصص نیاز دارد. یعنی تعمیرکار باید با سیستم طراحی وسیله برقی به خوبی آشنایی داشته باشد تا سریعاً بتواند عیب رخ داده را تشخیص داده، مشکل را برطرف کند و بدون اینکه عیب جدیدی در دستگاه بروز نماید وسیله برقی را به مشتری تحویل دهد.

با توجه به آنچه که گفته شد برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت بهترین راهکاری که می‌توانیم به شما پیشنهاد دهید مراجعه به نمایندگی‌های دوو در رشت است که شماره تلفن‌های آن‌ها در این صفحه درج شده است. جهت آشنایی با خدمات این قبیل مراکز در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

چرا به سراغ نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت برویم؟

 

قطعاً اگر برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت به سراغ نمایندگی‌های معتبر همانند نمایندگی دوو در رشت بروید مزایایی نصیب شما می‌گردد که از بابت آنچه هزینه کرده‌اید اصلاً پشیمون نخواهید شد. این مزیت‌ها عبارتند از:

 • تعمیرات به صورت تخصصی تحت نظر تکنسین‌های آموزش دیده که دارای مدرک علمی هستند انجام می‌گیرد.
 • نیازی نیست که ماشین ظرفشویی را به نمایندگی انتقال دهید بلکه تعمیرکار در ساعتی که شما در منزل حضور دارید مراجعه می‌کند؛ اتصالات را باز می‌کند؛ عیب‌یابی را انجام می‌دهد و بعد از برآورد کردن هزینه و اطلاع دادن آن در صورتی که شما با مبلغ مشکلی نداشتید تعمیرات را برای شما انجام می‌دهد.
 • تعمیرکاران در نمایندگی طبق قوانین وضع شده موظف هستند قطعات معیوب را تعمیر نمایند اما در صورتی که عیب بسیار جدی در داخل دستگاه بروز کرده باشد که باعث سوختگی برخی از قطعات و از کار افتادگی آن‌ها شده و هیچ راهی جز تعویض وجود ندارد، به شما اطمینان داده می‌شود که از قطعات اورجینال برای ماشین ظرفشویی استفاده شود.
 • هزینه‌ها براساس نرخی که به صورت به روز‌رسانی توسط اتحادیه به نمایندگی‌ها گزارش می‌شود محاسبه خواهد شد و در داخل فاکتوری که با مهر نمایندگی معتبر شده است لحاظ می‌گردد.
 • اگر گارانتی ماشین ظرفشویی دوو معتبر باشد می‌توانید در زمان تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در رشت به تعمیرکار تحویل دهید تا هزینه کمتری برای شما در نظر گرفته شود.

 

مشاوره رایگان جهت تأمین ماشین ظرفشویی دوو در رشت

 

بار‌ها این اتفاق افتاده است که مشتریان بدون اینکه متوجه شوند، به صورت ناخواسته باعث خاموش شدن ماشین ظرفشویی شده و فکر می‌کنند نقص فنی در داخل دستگاه بروز کرده است. در صورتی که بعد از اعلام خرابی به نمایندگی مشخص می‌گردد که اصلاً خرابی در کار نیست، در این زمان است که خدمات مشاوره رایگان برای مشتریان ارائه می‌شود. ما با مشتری تماس تلفنی برقرار می‌کنیم و یا اینکه به صورت آنلاین با آن‌ها در ارتباط خواهیم بود تا ماشین ظرفشویی را شخصاً به کار بیندازند بدون اینکه نیاز باشد دستگاه باز شده و عیب‌یابی فنی انجام گیرد و یا اینکه نیاز باشد هزینه‌ای را به نمایندگی پرداخت کنند.

 

راهکار‌هایی جهت افزایش طول عمر مفید ظرفشویی 

 

نحوه استفاده از وسایل برقی بر روی کیفیت کاری آن‌ها و همچنین طول عمر مفید دستگاه‌ها تأثیر بسیار زیادی می‌گذارد. با توجه به آنچه که گفته شد چند نکته را در نظر داشته باشید تا از این طریق بتوانید طول عمر مفید ماشین ظرفشویی دوو را افزایش دهید:

 • در زمان راه‌اندازی ماشین ظرفشویی مطمئن باشید که محل نصب تراز است.
 • حتماً از محافظ برقی استفاده کنید.
 • حتماً ماشین ظرفشویی را جایی قرار دهید که در کنار وسایل گرمایشی نباشد چون به اندازه کافی در زمان شروع به کار دمای دستگاه بالا می‌رود و ما نباید ناخواسته باعث تشدید دما شویم.
 • نباید وسایل تزیینی سنگین بر روی ماشین ظرفشویی قرار گیرد.
 • نباید وقتی ظرف‌ها بیش از اندازه کثیف هستند آن‌ها را داخل ماشین ظرفشویی بگذارید.
 • حتماً هر از گاهی نسبت به چک کردن وضعیت بازو‌ها و قطعات داخلی ماشین ظرفشویی اقدام کنید.
 • فیلتر ماشین ظرفشویی را در زمان مشخص تمیز کنید.
 • از شوینده مناسب استفاده کنید.
 • به هیچ عنوان ظرف‌ها را بیش از حد ظرفیت ماشین ظرفشویی داخل دستگاه قرار ندهید.

 

علت عدم عملکرد ظرفشویی و راه حل‌های آن

 

۱. مشکل در برقراری ارتباط بین ماشین ظرفشویی و برق: یکی از علت‌های اصلی عدم عملکرد ماشین ظرفشویی دوو، می‌تواند قطعی ارتباط بین ماشین و منبع برق باشد. این مشکل معمولاً به دلیل خرابی در سیستم برق قابل حل است و می‌توان با تغییر فیوزها یا تعمیر سیم‌های خراب، این عیب را برطرف کرد.

۲. کثیف بودن فیلترها: فیلترهای ماشین ظرفشویی دوو وظیفه جمع‌آوری آلاینده‌ها و زباله‌های ریز را دارند. اگر فیلترها کثیف شوند، ممکن است که جریان آب درستی به دستگاه نرسد و عملکرد ماشین تحت تأثیر قرار گیرد. در این صورت، فیلترها نیاز به شستشو یا تعویض دارند.

۳. خرابی در مکانیزم پمپ آب: ماشین ظرفشویی دوو برای شستشوی ظروف از پمپ آب استفاده می‌کند. اگر پمپ آب خراب شود، جریان آب مناسب ایجاد نمی‌شود و ممکن است ظروف به درستی شسته نشوند. در این صورت، نیاز به تعمیر و تعویض پمپ آب دارید.

۴. مشکل در سیستم تنظیم دمای آب: در برخی مواقع، ممکن است دمای آب ماشین ظرفشویی دوو برای شستشوی ظروف مناسب نباشد. این مشکل معمولاً به دلیل خرابی در سیستم تنظیم دمای آب قابل رفع است و با تعمیر یا تنظیم مجدد سیستم، مشکل حل می‌شود.

۵. خرابی در موتور: ممکن است عدم عملکرد ماشین ظرفشویی دوو به دلیل خرابی در موتور باشد. در این حالت، نیاز به تعمیر موتور یا تعویض آن است.

۶. عدم دریافت سیگنال درست از دستگاه کنترل: عدم عملکرد ماشین ظرفشویی دوو ممکن است به دلیل عدم دریافت سیگنال درست از دستگاه کنترل باشد. در این صورت، باید سیگنال‌ها و اتصالات میان دستگاه کنترل و ماشین ظرفشویی را بررسی و تعمیر کنید.

در این مقاله به بررسی علت عدم عملکرد ماشین ظرفشویی دوو و راه حل‌های آن پرداختیم. علت‌های مختلفی برای عدم عملکرد ماشین ظرفشویی دوو وجود دارد، اما با توجه به این علت‌ها و با تعمیر و تغییر قطعات خراب، می‌توان به راحتی مشکلات را حل کرد و ماشین را به حالت عادی بازگرداند. بهتر است در صورت عدم توانایی در تعمیر، به تعمیرکاران مجرب مراجعه کنید تا ماشین ظرفشویی دوو شما به درستی تعمیر شود.

 

نحوه تنظیم و استفاده از ظرفشویی

 

قسمت اول: تنظیم ماشین ظرفشویی دوو
1. پیش از استفاده از ماشین ظرفشویی دوو، اطمینان حاصل کنید که تمام سیم‌ها به درستی به منبع برق متصل شده است و قطعه‌های داخلی آن درست قرار گرفته‌اند.
2. راهنمای تنظیمات ماشین ظرفشویی دوو را به دقت مطالعه کنید و مطمئن شوید که همه قسمت‌ها در جایگاه مناسب قرار گرفته‌اند.
3. در صورت نیاز، تنظیمات از پیش تعیین شده را تغییر دهید تا به نیازهای خاص شما بپاسخد.
4. قبل از شروع به کار، ماشین ظرفشویی را به آب و برق وصل کنید و مطمئن شوید که همه مراحل اتصال به درستی انجام شده است.
5. در نهایت، چرخه شستشو را با فشار دادن دکمه روشن/خاموش روشن کنید و از ماشین ظرفشویی دوو خود لذت ببرید.

قسمت دوم: استفاده از ماشین ظرفشویی دوو
1. پیش از قرار دادن ظروف در دستگاه، از آن‌ها غبار و لکه‌های بزرگ پاک کنید.
2. ظروف را به طور منظم در سبدهای مخصوص قرار دهید تا بهترین نتیجه را در حین شستشو بگیرید.
3. مواد شوینده مناسب را برای شستشوی ظروف انتخاب کنید و آن‌ها را در قسمت مربوطه در دستگاه قرار دهید.
4. با توجه به نوع ظروف و درجه کثیفی آن‌ها، برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید. معمولاً ماشین ظرفشویی دوو دارای برنامه‌های متنوعی است که به شما انتخاب مناسب را می‌دهد.
5. بعد از اتمام چرخه شستشو، ظروف را با احتیاط از دستگاه خارج کنید و آن‌ها را به صورت مناسب خشک کنید.
6. مطمئن شوید که ماشین ظرفشویی را پس از استفاده به درستی تمیز کرده و از آبکشی مناسب برخوردار است.

استفاده از ماشین ظرفشویی دوو می‌تواند به شما در صرفه‌جویی در زمان و انرژی کمک کند و به شما ظروف تمیز و براق ارائه دهد. با رعایت تمامی مراحل تنظیم و استفاده از این دستگاه، می‌توانید به بهترین نتیجه در شستشوی ظروف خود دست یابید.

 

تمیز کردن و نگهداری ظرفشویی : نکات مهم و ضروری

 

1. استفاده از مواد شوینده مناسب: برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی دوو ، از مواد شوینده ای استفاده کنید که به راحتی قابل تهیه باشند و بتوانید به آسانی آن‌ها را پیدا کنید. همچنین، مطمئن شوید که محصولات مورد استفاده خود را طبق دستورالعمل تولید کننده استفاده کنید.

2. تمیز کردن قطعات خارجی: برای تمیز کردن ماشین ظرفشویی دوو ، ابتدا قطعات خارجی را که شامل درب، دکمه‌ها و صفحه نمایش است، با یک حوله نرم و مرطوب پاک کنید. همچنین، می‌توانید از یک محلول شوینده ضعیف برای پاک کردن این قطعات استفاده کنید.

3. تمیز کردن سبدهای ظرفشویی: برای تمیز کردن سبدهای ظرفشویی ماشین دوو در رشت، ابتدا ظرف‌ها و ظروف باقی‌مانده را خارج کنید و آن‌ها را با دست خود یا با یک برس مخصوص شستشوی ظروف بشویید. سپس، سبدهای ظرفشویی را با آب و مواد شوینده مناسب شستشو دهید و به خوبی خشک کنید.

4. تمیز کردن فیلترها: فیلترهای ماشین ظرفشویی دوو نقش مهمی در جلوگیری از ورود ذرات کثیف و آلاینده به دستگاه دارند. بنابراین، باید با دقت آن‌ها را تمیز کنید. فیلترهای قابل شستشو را از ماشین ظرفشویی خارج کنید و با آب جاری و مایع شوینده شستشو دهید. همچنین، فیلترهای غیر قابل شستشو را هر چند ماه یک بار تعویض کنید.

5. تعمیرات منظم: برای حفظ عملکرد بهینه ماشین ظرفشویی دوو ، تعمیرات منظم بسیار مهم است. در صورت بروز مشکلات مانند نشتی آب، عدم خروج آب، عملکرد نامناسب و غیره، بهتر است به یک فروشگاه متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی مراجعه کنید.

6. نگهداری مناسب: برای نگهداری ماشین ظرفشویی دوو ، به موارد زیر توجه کنید:
– همواره ماشین را پس از استفاده خاموش کنید و برق آن را قطع کنید.
– مطمئن شوید که قطعات درب و پنجره به خوبی بسته شده و هیچ نشتی‌ای وجود ندارد.
– قبل از شروع به استفاده، مطمئن شوید که سبدها و فیلترها به درستی قرار گرفته‌اند.
– ماشین را به منظور جلوگیری از تجمع رسوبات، بطور منظم با آب و مواد شوینده شستشو دهید.

در این مقاله به نکات مهم و ضروری در مورد تمیز کردن و نگهداری ماشین ظرفشویی دوو پرداختیم. با رعایت این نکات، می‌توانید ماشین ظرفشویی خود را در رشت بهترین عملکرد را داشته باشد و از طول عمر بیشتری از آن برخوردار شوید. به خاطر داشته باشید که تعمیرات منظم و نگهداری صحیح نیز برای حفظ عملکرد بهینه این دستگاه ضروری است.

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶