۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در رشت

19 بازدید
تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌ شویی ال‌ جی در گیلان

یکی از دلایل جستجو در اینترنت ممکن است خرابی و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در رشت و سایر شهر ها باشد، ماشین های لباسشویی همراه همیشگی اعضای خانواده هستند و کار شستن لباس را برای ما آسان کرده اند به صورتی که حتی برای شستن چند تکه لباس هم از ماشین‌های لباسشویی استفاده می‌کنیم؛ اگر به هر دلیل ماشین لباسشویی دچار مشکل شود زندگی روزانه ما نیز دچار مشکل خواهد شد.

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در رشت

تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در رشت – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در تالش – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در لاهیجان – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در رودسر – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در لنگرود – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در بندرانزلی – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در صومعه‌سرا – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در آستانه اشرفیه – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در رودبار – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در فومن – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در آستارا – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در رضوانشهر – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در شفت – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در خمام – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در ماسال – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در سیاهکل – تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌شویی ال‌جی در املش

ماشین های لباسشویی ال جی با توجه به استفاده از تکنولوژی روز جهان و دارا بودن کیفیت بالا بسیار مورد توجه هم‌وطنان عزیز قرار گرفته اند. شرکت ال جی در تهران و سایر شهرستان‌های ایران از جمله رشت نمایندگی‌های فعالی دارد که برای رفاه حال کاربران محصولات این برند بهترین خدمات را فراهم کرده‌اند؛ بنابراین اگر هر یک از لوازم خانگی شما با برند ال‌جی دچار مشکل شد دیگر نگران سرویس، تعمیر و یا تعویض قطعات آن نباشید.

تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌ شویی ال‌ جی در گیلان

تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌ شویی ال‌ جی رشت

برای استفاده از خدمات سرویس، تعویض قطعات و یا تعمیر ماشین لباسشویی ال جی رشت می توانید درخواست خود را هم به صورت اینترنتی ثبت کنید و هم با شماره نمایندگی‌های مجاز ال جی تماس بگیرید و از مشاوره رایگان متخصصان حرفه ای ما بهره مند شوید. برای ارتباط با نمایندگی های مجاز شرکت ال جی با شماره های نمایندگی های معتبر ما تماس بگیرید.

همچنین در صورت نیاز پس از بررسی مشکلات دستگاه، تکنسین های مجرب این شرکت به محل سکونت شما مراجعه خواهند کرد. در بعضی از نمایندگی‌های شهرستان‌ها خدمات پس از فروش به صورت غیر حضوری می باشد؛ یعنی نیازی نیست که شما به این نمایندگی‌ها مراجعه کنید می توانید دستگاه مورد نظر خود را برای انجام تعمیرات به دفتر نمایندگی ارسال کنید و پس از برطرف نمودن مشکل دستگاه و تست آن توسط متخصصین در محل سکونت خود آن را تحویل بگیرید.

ماشین های لباسشویی ال جی هوشمند هستند اگر دستگاه دچار مشکلی ‌شود، این مشکل به صورت ارور یا خطا روی صفحه نمایش دستگاه نشان داده می‌شود. با مطالعه دقیق دفترچه راهنما و دستورالعمل های آن می توانید بسیاری از مشکلات به وجود آمده در دستگاه را برطرف نمایید؛ اما در صورتی که نتوانستید عیب دستگاه را پیدا کنید و مشکل آن را برطرف کنید با تماس با نمایندگی های مجاز ماشین لباسشویی ال جی در رشت می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از خدمات بهینه این شرکت استفاده کنید.

برخی از ارور یا خطاهای رایجی که ماشین‌های لباسشویی ال جی نشان می‌دهند شامل موارد زیر است.
·       ارور IE در ماشین لباسشویی ال جی به معنی وجود اشکال در ورودی آب است.

·       ارور UE در ماشین لباسشویی ال جی به معنی تراز نبودن دستگاه است.

·       ارور OE در ماشین لباسشویی ال جی به معنای خراب بودن پمپ تخلیه است.

·       ارور FE در ماشین لباسشویی ال جی به معنی این است که ماشین لباسشویی بیش از حد آب گیری می کند.

·       ارور PE در ماشین لباسشویی ال جی به معنی خراب بودن حسگر فشار آب است.

·       ارور DE در ماشین لباسشویی ال جی زمانی رخ می دهد که درب ماشین بسته نشده باشد.

·       ارور TE در ماشین لباسشویی ال جی زمانی رخ می‌دهد که ترمیستور یا المنت خراب شده باشند.

·       ارور EE در ماشین لباسشویی ال جی به معنی وجود مشکل در برد است.

·       ارور PF در ماشین لباسشویی ال جی به معنی مشکل برقی است.

در ادامه به عیب یابی و بررسی بعضی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی ال جی می پردازیم.

یکی از سؤالات متداولی که کاربران ماشین های لباسشویی ال جی مطرح می کنند این است که:

چرا ماشین لباسشویی ال جی سر و صدای زیاد ایجاد می‌کند؟
مسدود شدن پمپ تخلیه و یا آسیب دیدگی آن ممکن است یکی از دلایل تولید صدا در ماشین های لباسشویی ال جی باشد، ضعیف شدن کمک فنر های ماشین لباسشویی نیز یکی دیگر از دلایل ایجاد صدای بلند در این دستگاه است. یکی دیگر از دلایل تولید صدا در ماشین های لباسشویی ال جی ممکن است خرابی یک یا چندین قطعه از این دستگاه باشد. قطعاتی مانند شیر ورودی آب و یا چرخه تسمه محرک و یا…

چرا ماشین لباسشویی ال جی نشتی می کند؟

تراز نبودن دستگاه، بارگیری بیش از حد لباس، متصل نبودن صحیح شلنگ تخلیه آب، اضافه کردن به زمان شستشو، عدم تخلیه آب داخل دستگاه و استفاده زیاد از مواد شوینده نیز می‌تواند از دلایل باشد که سبب بروز این مشکل می شوند.

چرا آب داخل ماشین لباسشویی ال جی تخلیه نمی‌شود؟

یکی از دلایل اصلی عدم تخلیه ماشین لباسشویی ال جی خراب شدن سوئیچ درب اگر زمانی که در دستگاه را می‌بندید صدای کلیک را نمی شنوید سوئیچ درب خراب شده و باید آن را تعویض کنید.

چرا با وجود خاموش بودن دستگاه داخل ماشین لباسشویی ال جی آب جمع می‌شود؟
خرابی شیر الکتریکی ممکن است دلیل اين مشکل باشد.

تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌ شویی ال‌ جی

تعمیر ماشین لباس‌‌‌‌‌‌‌ شویی ال‌ جی

چرا تایم شستشوی ماشین لباسشویی ال جی افزایش یافته است؟
شستشوی بیش از اندازه لباس ها و استفاده از پودر دستی نامرغوب ممکن است دلیل افزایش تایم شستشوی ماشین های لباسشویی باشد.
چرا ماشین لباسشویی ال جی روشن نمی شود؟
روشن نشدن ماشین لباسشویی ممکن است به دلیل عدم اتصال صحیح دوشاخه به برق باشد. یا همچنین بسته نشدن صحیح درب دستگاه میتواند باعث روشن نشدن آن شود. استفاده بیش از حد از دستگاه و گرم شدن موتور آن ممکن است سبب شود که دستگاه روشن نشود.

چرا بدنه ماشین لباسشویی ال جی برق دارد و اتصالی می کند؟

عمده ترین دلیل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی ممکن است اتصال در سیستم برق کشی باشد. گاهی اوقات ممکن است سوختن موتور ماشین لباسشویی نیز باعث اتصالی در بدنه شود. همچنین عدم اتصال سیم ارت به دستگاه نیز یکی دیگر از دلایل این مشکل است. برای برطرف نمودن هر چه سریع تر این مشکل و ایمن کردن دستگاه خود با تعمیرکاران متخصص شرکت ال‌جی تماس بگیرید.

چرا لباس ها بعد از شستشو در ماشین لباسشویی ال جی بوی بد می‌ دهند؟
برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی به محض این که شستشوی ماشین لباسشویی به اتمام رسید لباس ها را از داخل دیگ تخلیه کنید و یا اینکه دیگه ماشین لباسشویی ال‌جی را رسوب زدایی کنید.

بهتر است برای داشتن عملکرد بهینه ماشین لباسشویی ال جی همواره در دوره‌های زمانی مرتب ماشین لباسشویی خود را توسط تعمیرکاران و سرویس کاران مجرب این شرکت سرویس کنید. تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری شود؛ زیرا ممکن است تعمیرکاران و سرویس‌کاران ما در هنگام مراجعه برای سرویس دستگاه متوجه بروز مشکلات جزئی شوند که چه بسا برطرف نکردن آنها سبب بروز مشکلات بزرگ تر شود و یا حتی نیاز به تعمیر موتور یا تعویض قطعات باشد.

شما نیز از ماشین لباسشویی ال جی استفاده می کنید؟ در صورتی که در شهر رشت زندگی می کنید می توانید از خدمات تعمیر و تعویض نمایندگی های مجاز ما استفاده کنید. اگر نتوانستید چنین مشکلاتی را ماشین‌های لباسشویی خود برطرف کنید برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در رشت با نمایندگی های ما تماس حاصل فرمایید.

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶