۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر دوو در رشت

124 بازدید
تعمیر ماکروفر دوو در گیلان

در صورتی که ماکروفر دوو شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر ماکروفر دوو در رشت دارید، تنها یک تماس کافی است تا تعمیر کاران متخصص ما به منزل شما مراجعه کنند. یکی از اولویت های ما در این مرکز پاسخگویی سریع و اعزام سریع نیروهای تعمیرکار به محل مورد نظر مشتریان است.

در اولین مرحله پس از تماس مشتریان کارشناسان مرکز ما تلاش می کنند با ارائه مشاوره رایگان به مشتریان کمک کنند تا مشکل به وجود آمده در مایکروفر دوو را خودشان را برطرف کنند؛ اما در صورتی که از طریق عیب یابی و بررسی دقیق تشخیص دهند که تعمیر دستگاه مورد نیاز است، مشکل به وجود آمده را به تکنسین‌های مربوطه ارجاع می دهند و پس از هماهنگی های لازم در اسرع وقت، تعمیرکاران با شما تماس می گیرند و در محل حاضر می‌شوند .

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

09112800916

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماکروفر دوو در رشت

 

تعمیر ماکروفر دوو در رشت – تعمیر ماکروفر دوو در تالش – تعمیر ماکروفر دوو در لاهیجان – تعمیر ماکروفر دوو در رودسر – تعمیر ماکروفر دوو در لنگرود – تعمیر ماکروفر دوو در بندرانزلی – تعمیر ماکروفر دوو در صومعه‌ سرا – تعمیر ماکروفر دوو در آستانه اشرفیه – تعمیر ماکروفر دوو در رودبار – تعمیر ماکروفر دوو در فومن – تعمیر ماکروفر دوو در آستارا – تعمیر ماکروفر دوو در رضوانشهر – تعمیر ماکروفر دوو در شفت – تعمیر ماکروفر دوو در خمام – تعمیر ماکروفر دوو در ماسال – تعمیر ماکروفر دوو در سیاهکل – تعمیر ماکروفر  دوو در املش

 

مزایای استفاده از خدمات تعمیر مایکروفر دوو در رشت

 

1.     نظارت دقیق بر پروسه تعمیر ماکروفر دوو توسط مشتری

2.     اولویت قرار دادن تعمیر مایکروفر به جای تعویض قطعات

3.     اعزام سریع نیروهای کارشناس به محل مورد نظر مشتری

4.     تعویض قطعات و استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت

5.     ارائه ضمانت نامه برای جایگزینی قطعه

6.     رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا

7.     استفاده از تعمیرکاران با تجربه و متخصص در زمینه تعمیر ماکروفر های دوو

8.     پاسخگویی سریع در تمام روزهای هفته

9.     کاهش هزینه های مربوط به جابجایی مایکروفر

10. تشخیص مشکل و عیب یابی مایکروفر دوو

 

تعمیر ماکروفر دوو در گیلان

تعمیر ماکروفر دوو در رشت

 

عیب یابی ماکروفر کار بسیار خطرناکی است و بایستی توسط متخصصان و افرادی که به قطعات ماکروفر آشنایی دارند انجام شود. گاهی اوقات به دلیل ذخیره ولتاژ بالا در خازن مایکروفر ممکن است باز کردن قطعات و تعمیر آن توسط افراد غیر حرفه ای منجر به بروز حادثه های خطرناک شود .

 

برخی از مشکلات رایج در مایکروفرهای دوو

 

·       گرم نکردن غذا در مایکروفر دوو

·       عدم چرخش سینی ماکروفر دوو

·       جرقه زدن داخل مایکروفر دوو

·       کار نکردن لامپ مگنترون مایکروفر دوو

·       بروز مشکل در صفحه لمسی و پنل مایکروفر دوو

·       باز یا بسته نشدن درب مایکروفر دوو

·       خاموش شدن ناگهانی مایکروفر دوو

در صورت بروز هر یک از مشکلاتی که به آن‌ها اشاره کردیم می‌توانید با مرکز تعمیر مایکروفر دوو در رشت تماس بگیرید. کارشناسان ما همه روزه آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز هستند و در صورت نیاز، تعمیرکاران باتجربه و ماهر این مرکز را برای ارائه خدمات سرویس و تعمیر مایکروفر دوو به محل شما اعزام می‌کنند.

 

هزینه تعمیر ماکروفر دوو در رشت

 

هزینه تعمیر ماکروفر دوو با توجه به ایراد موجود در ماکروفر شما تعیین می شود و پس از بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه توسط تعمیرکاران مرکز تعمیر ماکروفر دوو در رشت ، شرح هزینه های لازم برای بازگرداندن عملکرد نرمال به دستگاه به شما داده می شود و در صورت موافقت شما انجام خدمات تعمیر صورت می گیرد. تمامی هزینه های تعمیر در قالب فاکتور های معتبر و مطابق با قوانین مصوب در اتحادیه به شما ارائه خواهد شد.

 

 رعایت نکات ایمنی هنگام استفاده از مایکروفر های دوو

 

ظروف فلزی، فویل های آلومینیومی و یا ظروف سرامیکی و آبکاری شده را هیچ‌گاه داخل مایکروفر دوو قرار ندهید. همچنین کیسه های پلاستیکی یا کاغذی و قطعات روزنامه را نیز نباید داخل مایکروفر های دوو قرار دهید؛ زیرا به دلیل تولید گازهای سمی، غیر بهداشتی و خطرناک هستند. از قرار دادن ظروف پلاستیکی و یک‌بار مصرف نیز در داخل مایکروفر دوو خودداری کنید زیرا این ظروف در برابر حرارت مقاوم نیستند.

قرار دادن تخم مرغ داخل ماکروفر دوو ممکن است باعث ترکیدن آن و خرابی دستگاه شود. ظروف فومی نیز مانند پلاستیک هستند و در برابر حرارت ذوب می‌شوند؛ بنابراین از قرار دادن آن‌ها در داخل ماکروفر خودداری کنید. مواد خوراکی مانند سس ها و یا میوه ها را داخل مایکروفر دوو قرار ندهید.

هنگامی که مایکروفرهای دوو خالی هستند هرگز آن‌ها را روشن نکنید چرا که اشعه و گرمای بسیار زیادی به قطعات داخلی وارد می شود و موجب خراب شدن دستگاه می شود.

 

بررسی علت های خرابی مایکروفر دوو

 

·       عدم پخت یکنواخت غذا در مایکروفر دوو

از آنجا که مایکروفرها برای قطعات بزرگ غذایی و پخت آن ها مناسب نیستند؛ این احتمال وجود دارد که حرارت به صورت یکنواخت به تمام قسمت‌های آن نفوذ نکند و موجب پخت بی‌کیفیت غذا شود به همین منظور از قرار دادن قطعات بزرگ غذا داخل مایکروفر خودداری کنید .

·       دلیل نچرخیدن سینی گردان مایکروفر دوو

یکی از دلایل نچرخیدن سینی ممکن است وجود خرده های غذایی زیر سینی و یا بروز مشکل در موتور گردان مایکروفر دوو باشد که باید توسط تعمیرکاران متخصص بررسی و عیب یابی شود.

·       دلیل کار نکردن دکمه های صفحه لمسی ماکروفر دوو

در صورتی که برخی از دکمه ها کار می کنند و برخی دیگر کار نمی کنند و یا صفحه لمسی یا تاچ پد مایکروفر دوو خراب شده، این قسمت از دستگاه نیاز به تعویض دارد و باید توسط تعمیرکاران مجرب مورد بررسی قرار بگیرد.

 

بررسی علت های خرابی مایکروفر دوو

بررسی علت های خرابی مایکروفر دوو

 

·       دلیل باز نشدن درب ماکروفر های دوو

بروز هرگونه مشکل در درب مایکروفرهای دوو ممکن است، خرابی سوئیچ ها و یا میکرو سوئیچ های درب باشد. از آنجا که به دلیل ایمنی بالای مایکروفرهای دوو در صورت هر گونه مشکل در درب دستگاه، ماکروفر روشن نخواهد شد؛ این مشکل نیاز به رسیدگی و تعمیر سریع دارد.

·       استشمام بوی سوختگی و یا پلاستیک سوخته از داخل مایکروفر دوو

وجود خرده های غذایی و کثیف بودن داخل مایکروفرهای دوو ممکن است سبب تولید بوی سوختگی و یا دود از داخل مایکروفر شود. به همین منظور توصیه می‌شود قبل از تماس با تعمیر کار ابتدا داخل مایکروفر خود را تمیز کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشد می توانید با خدمات تعمیر مایکروفر دوو در رشت تماس بگیرید و اطمینان داشته باشید که مشکل دستگاه شما در کوتاه ترین زمان ممکن بر طرف خواهد شد.

·       دلیل جرقه زدن داخل مایکروفر دوو

قرار دادن ظروف فلزی یا آبکاری شده و یا حتی فویل های آلومینیومی در داخل مایکروفر موجب جرقه زدن داخل دستگاه می‌شوند و خرابی های جبران‌ناپذیری را به وجود می‌آورد اما دلیل اصلی این مشکل باید توسط افراد متخصص بررسی شود.

·       دلیل گرم نکردن مایکروفر دوو

یکی از عمده‌ترین دلایل گرم نکردن غذا در داخل ماکروفر دوو ممکن است خرابی لامپ مگنترون باشد که به عنوان قلب ماکروفر در نظر گرفته می شود و مشکلات به وجود آمده برای این قطعه باید هر چه سریع‌تر بررسی و برطرف شود.

·       علت مشاهده ارور روی صفحه نمایشگر مایکروفر دوو

مایکروفرهای دوو یکی از لوازم پرکاربرد خانواده ها می باشند و بروز هر گونه خطا روی صفحه نمایش این دستگاه نشان دهنده وجود مشکل در یکی از قسمت های اصلی دستگاه است. با توجه به دارا بودن دفترچه راهنما برای مایکروفر های هوشمند دوو می‌توانید هر یک از ارور های نشان داده شده را بررسی کرده و خودتان اقدام به برطرف کردن مشکل کنید؛ اما گاهی اوقات مشکل فراتر از انتظار شماست و ممکن از مشکل مربوط به برد الکترونیکی و یا فیوز دستگاه و یا حتی فن دستگاه باشد و باید توسط افراد متخصص بررسی شود. وجود مشکل در خازن دستگاه نیز حتماً به صورت ویژه نیاز به بررسی توسط متخصصان در زمینه تعمیر ماکروفر دوو در رشت دارد.

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶