۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

نمایندگی دوو در لاهیجان

187 بازدید
نمایندگی دوو در لاهیجان

فرض کنیم که شما به عنوان یک هموطن ساکن در لاهیجان با خرابی برخی از وسایل برقی برند دوو مواجه شده اید. در این صورت باید چه کار کنید؟ به جای اینکه دچار استرس و نگرانی شوید و بخواهید به هر تعمیرکاری اعتماد کنید، پیشنهاد ما این است که با نمایندگی دوو تماس بگیرید. اجازه دهید مروری بر خدمات نمایندگی داشته باشیم تا متوجه شوید چرا بهترین انتخاب در چنین شرایطی تماس گرفتن با نمایندگی دوو در لاهیجان است.

 

شماره تماس نمایندگی نمایندگی دوو در لاهیجان

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

09112800916

 

تعمیرات در خانه با نمایندگی دوو در لاهیجان

 

اولین فاکتور وسوسه کننده برای همه مشتریان که باعث می شود نمایندگی دوو در لاهیجان را به عنوان اولویت اول خود جهت دریافت خدمات پس از فروش شامل راه اندازی، عیب یابی و تعمیرات وسیله برقی قرار دهند، ارائه خدمات در منزل است. حتی اگر ماکروفر شما خراب شده باشد وقتی به نمایندگی ما زنگ بزنید، بعد از ارائه گزارش از شما می خواهیم یک زمان مناسبی را تعیین نمایید تا تکنسین به خانه شما آمده و عیب یابی و تعمیرات را انجام دهد. زمانی که متوجه شوید هیچ دردسری برای شما وجود ندارد و تمامی مسئولیت کار بر عهده کارشناسان ما خواهد بود، بهتر می توانید اعتماد کنید.

 

تضمین خدمات با نمایندگی دوو در لاهیجان

 

دومین فاکتوری که منجر به محبوبیت و البته افزایش رضایتمندی مشتریان از نمایندگی تعمیر دوو شده است، ارائه گارانتی برای هر نوع خدماتی است که کارشناسان و تعمیرکاران ارائه می ‌کنند. در واقع اگر بخواهیم وسیله برقی شما را سرویس کنیم و یا اینکه با هدف تعمیرات و عیب یابی به خانه شما آمده باشیم، موظف هستیم طبق قوانین نمایندگی به شما ضمانت ‌نامه را تحویل دهیم. اگر این ضمانت‌ نامه‌ را کنترل کنید متوجه خواهید شد که زمان طولانی مدتی برای آن در نظر گرفته شده است تا اگر دوباره در بازه اعتبار گارانتی به خدمات ارائه شده نیاز داشتید، بتوانید به صورت رایگان از این مرکز کمک بگیرید.

 

هزینه مناسب با نمایندگی دوو در لاهیجان

 

مسئله هزینه تعمیرات یک دغدغه اصلی برای همه مشتریان به حساب می‌ آید. اگر شما بدانید که نمایندگی دوو در لاهیجان طبق قوانین نمایندگی موظف است که نرخ مصوب اتحادیه را به عنوان معیار اصلی قرار دهد، قطعاً از این بابت نگرانی نخواهید داشت. حتی اگر برخی از قطعات تعویض گردند، ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که نرخ روز قطعات محاسبه شده، گارانتی آن ها در اختیار شما قرار گیرد و در نهایت فاکتور با مهر نمایندگی به شما تحویل داده خواهد شد تا مطمئن شوید که هزینه‌ ها کاملاً قانونی و منطقی محاسبه شده اند.

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶