۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

نمایندگی دوو در لنگرود

172 بازدید
نمایندگی دوو در لنگرود

آیا می دانید نمایندگی دوو در لنگرود در کنار ارائه خدمات مربوط به تعمیرات و عیب یابی وسایل برقی، در زمینه نصب و راه اندازی و سرویس وسایل برقی دوو نیز به شما کمک می ‌کند؟ برای این که بهتر با خدمات مرکز آشنا شوید پیشنهاد می ‌کنیم حتما این مقاله را با دقت مطالعه نمایید. در این صورت وقتی به کمک نیاز داشتید می دانید که باید به یک مرکز معتبر و شناخته شده مراجعه کنید به جای اینکه به تعمیرکاران خصوصی اعتماد نمایید.

 

شماره تماس نمایندگی نمایندگی دوو در لنگرود

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

09112800916

 

مزایای نمایندگی دوو در لنگرود

 

قطعا اگر همه ما با خدمات یک مرکز آشنا شویم بهتر می ‌توانیم برای هزینه ای که قرار است بپردازیم منطقی فکر کنیم. برای مثال نمایندگی دوو لنگرود خدمات در منزل را ارائه می ‌کند. به این معنا که حتی اگر یک وسیله برقی کوچک از برند دوو خراب شده باشد، شما به راحتی می توانید از این نمایندگی بخواهید که تعمیرات در منزل را برای شما عزیزان ارائه نماید. ما در اولین فرصت ممکن نیروهای متخصص و کارکشته خود را به منزل شما اعزام خواهیم کرد. حتی اگر بدانیم وسیله بزرگ است و عیب اساسی در آن بروز کرده است، خود را موظف می دانیم که یک دستیار را همراه با تعمیرکار به منزل شما اعزامکنیم.

کلیه خدمات ارائه شده توسط نمایندگی دوو در لنگرود با گارانتی و ضمانت نامه ارائه می شوند. حتی اگر کارشناس برای سرویس وسیله برقی به منزل شما آمده باشد باید به شما برگه ضمانت نامه تحویل دهد تا از این طریق به کیفیت عملکرد او اطمینان پیدا کنید.

متاسفانه گاهی اوقات خرابی های بروز در وسایل برقی منجر به از کار افتادن برخی از قطعات داخلی دستگاه می شوند. این اتفاق ممکن است به دلیل دستکاری وسیله بعد از بروز خرابی و در نتیجه بی دقتی مشتری رخ بدهد. در هر صورت کارشناسان ما در نمایندگی دوو در لنگرود اگر متوجه شوند که در صورت تعمیر قطعه، وسیله شما همانند قبل کار می کند، موظف هستند طبق قوانین مربوطه، این کار را انجام دهند چون اولویت ما، کاهش هزینه ‌ها و حفظ قطعات اصلی بر روی دستگاه است. در غیر این صورت به شما اطمینان می دهیم از قطعات اصلی با کیفیت بالا و دارای گارانتی برای جایگزینی با قطعه سوخته کنیم تا به کیفیت کار اطمینان داشته باشید. در واقع ما به شما عزیزان اطمینان می دهیم که به هیچ عنوان در نمایندگی دوو در لنگرود قطعات چینی وجود ندارد.

در مورد هزینه ها نیز اصلا نگران نباشید چون طبق قوانین مندرج در نمایندگی دوو در لنگرود تعمیرکاران ما براساس نرخ مصوب اتحادیه و براساس عواملی چون شدت عیب رخ داده، نوع وسیله، وضعیت سلامت قطعات و..مبلغ نهایی را محاسبه کرده و فاکتور را با مهر نمایندگی به شما تحویل دهند. همچنین اگر گارانتی دستگاه اعتبار داشته باشد می‌توانید آن را به تعمیرکاران ما تحویل دهید چون در این صورت تخفیف بسیار خوبی را به شما ارائه خواهیم کرد.

در نهایت لازم است این نکته را متذکر شویم که نمایندگی دوو در لنگرود در تمام ایام هفته و در تمام ساعات پاسخگویی سوالات و درخواست های شما عزیزان خواهد بود. شما می توانید با ما تماس بگیرید و یا اینکه به صورت آنلاین مشکل رخ داده در وسایل برقی را گزارش کنید تا در اولین فرصت ممکن با شما تماس گرفته شده و درخواست پیگیری گردد.

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶