۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

نمایندگی سامسونگ در رشت

354 بازدید
نمایندگی سامسونگ در رشت

زمانی که قرار است وسایل برقی را خریداری کنیم، باید به کیفیت برند مربوطه توجه داشته باشیم. همه ما می‌دانیم که برند سامسونگ به عنوان معتبرترین و با کیفیت ترین برندها در دنیا شناخته شده است که تنوعی از انواع وسایل برقی شامل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، ساید بای ساید، یخچال، یخچال فریزر، ماکروفر، کولر گازی و ساید بای ساید را طراحی و روانه بازار می‌کند.

از طرف دیگر نمایندگی های متعددی از این برند در کشور های توزیع کننده لوازم برقی سامسونگ وجود دارد که خدمات پس از فروش را ارائه می‌کنند.

برای مثال نمایندگی سامسونگ در رشت نه تنها در زمینه نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش لوازم برقی سامسونگ بلکه در زمینه تعمیرات این قبیل وسایل، فعالیت دارند. در این مطلب ویژگی ها و خدمات پس از فروش نمایندگی سامسونگ در رشت را با یکدیگر مورد بررسی قرار می دهیم.

 

شماره تماس نمایندگی نمایندگی سامسونگ در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

ویژگی های نمایندگی تعمیرات سامسونگ در رشت

 

خراب شدن وسایل برقی نگرانی بسیار بزرگی را برای همه صاحبان لوازم برقی ایجاد می کند چرا که باید به فکر پیدا کردن تعمیرکار متخصص و کار بلد باشند تا با یک نگاه بتواند ریشه یابی دقیق و اصولی را انجام دهد.

به همین دلیل است که ما توصیه می‌کنیم اگر ساکن گیلان هستید و می خواهید تعمیر لوازم برقی سامسونگ را به تعمیرکاران خبره بسپارید، حتماً به سراغ نمایندگی تعمیرات سامسونگ در رشت بروید چون خدمات زیر برای شما ارائه می گردد:

–  نمایندگی تعمیرات سامسونگ در رشت تعمیرات در منزل را در نظر گرفته است. بنابراین بعد از اعلام خرابی توسط مشتری، با او صحبت می‌کنیم تا زمانی را تعیین نماید و تعمیرکار با تجهیزات به منزل مشتری برود.

–  تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا با تجهیزات کاملا به روز انجام می گیرد و تمامی تعمیرکاران حاضر در این نمایندگی به صورت تخصصی، دوره های آموزشی خود را سپری کرده‌اند. بنابراین عیب یابی به صورت ریشه‌ای و دقیق انجام می گیرد.

–  نمایندگی تعمیرات سامسونگ در رشت برای کلیه خدمات خود گارانتی در نظر گرفته است. به عبارت دیگر ضمانت نامه سرویس و خدمات باعث می شود که مشتری با خیال آسوده هزینه تعمیرات را پرداخت نماید.

 

هزینه تعمیرات در نمایندگی سامسونگ در رشت

 

برای همه مشتریان این مسئله بسیار مهم است که بتوانند تعمیرات لوازم برقی را با قیمت مناسب انجام دهند. اولین فاکتوری که بر روی قیمت تاثیر می گذارد، نوع وسیله برقی است.

معمولاً تعمیر لوازم برقی بزرگ همانند ماشین لباسشویی، ظرفشویی و انواع یخچال فریزر، به زمان بیشتری نیاز دارد. بنابراین هزینه بیشتری را طلب می‌کند. همچنین تعمیرکار باید بررسی کند که خرابی تا چه اندازه در داخل دستگاه پیشروی کرده است.

گاهی آسیب جدی به قطعات وارد شده است که باید آن ها را تعمیر و یا تعویض نماییم. به طور کلی هزینه‌ای که شما تحت نظر نمایندگی سامسونگ در رشت پرداخت می کنید به صورت قانونی محاسبه می‌شود.

 

آشنایی با ما

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی با نمایندگی سامسونگ در رشت

 

ماشین لباسشویی یک از وسایل برقی ضروری است که گاهی اوقات ممکن است دچار مشکلاتی همانند عدم روشن شدن دستگاه، عدم آبگیری، عدم تخلیه، لرزش و صدای زیاد، بو گرفتن فضای داخلی، قفل شدن و یا کار نکردن برخی از قابلیت‌ها و… شود.

آن دسته از افرادی که ساکن استان گیلان هستند و با چنین مشکلاتی روبرو می شوند، می‌توانند با نمایندگی سامسونگ در رشت تماس گرفته، گزارش خرابی را ارائه نمایند و منتظر باشند که تعمیرکار به منزل آن ها مراجعه کند.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی با نمایندگی سامسونگ در رشت

 

رایج ترین مشکلاتی که ممکن است در ماشین ظرفشویی سامسونگ رخ بدهد عبارتند از روشن نشدن و خاموش نشدن دستگاه، کثیف ماندن ظرف ها، سر و صدای غیر طبیعی در داخل ماشین ظرفشویی، برخورد کردن بازوهای آبپاش در دستگاه به ظروف، کار نکردن برخی از برنامه ها و قابلیت شستشو در داخل دستگاه، اختلال در عملکرد برنامه ها، قفل نشدن درب ماشین لباسشویی و همچنین نشتی آب در داخل دستگاه. نمایندگی سامسونگ در رشت به هموطنان ساکن در این استان این نوید را می دهد که برای برطرف کردن این عیوب می توانند بر روی کمک تکنسین های حرفه ای در نمایندگی حساب کنند.

 

تعمیر ماکروفر و مایکروویو با نمایندگی سامسونگ در رشت

 

زمانی که ماکروفر و مایکروویو شما دچار خرابی می شود در اولین قدم باید به سراغ دفترچه راهنما بروید تا بتوانید براساس کدهای خطا متوجه مشکل بروز کرده در داخل دستگاه شوید چون در طراحی ماکروفرهای سامسونگ، سیستم عیب یابی هوشمند در نظر گرفته شده است.

براساس علائم خرابی، می توانید گزارش دقیقی را به نمایندگی تعمیر سامسونگ ارائه کنید. به طور کلی متداول ترین مشکلات و ایراداتی که ممکن است در ماکروفر و ماکروویو سامسونگ بروز کند عبارتند از:

·       دود کردن دستگاه در زمان روشن شدن

·       نچرخیدن سینی

·       خاموش شدن ماکروفر در حین کار

·       روشن نشدن ماکروفر

·       بسته نشدن درب ماکروفر

·       جرقه زدن داخل دستگاه

این عیوب یا به دلیل عدم استفاده درست از دستگاه رخ می‌ دهد و یا اینکه آسیبی به قطعات داخلی وارد شده و باید حتماً دستگاه عیب یابی شود.

 

تعمیرات یخچال، فریزر و ساید بای ساید با نمایندگی سامسونگ در رشت

 

به طور کلی یخچال و فریزر از مهمترین لوازم برقی در خانه هستند که هر روز باید روشن باشند تا بتوانند مواد غذایی را در داخل محفظه یخچال و فریزر خنک یا منجمد نگه دارند.

یک عیب کوچک در دستگاه می‌تواند خرابی های زیادی را به بار بیاورد. اما اصلاً نباید نگران باشید. به خاطر اینکه نمایندگی سامسونگ در رشت برای مشتریان ساکن در استان گیلان خدمات در منزل را ارائه می ‌کند. پس برای تعمیرات، نیازی به جابجا کردن یخچال، فریزر، ساید بای ساید نخواهد بود.

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶