۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

نمایندگی کنوود در لاهیجان

367 بازدید
نمایندگی کنوود در لاهیجان

اگر ساکن لاهیجان هستید و برخی از لوازم برقی کنوود شما دچار مشکلاتی شده اند به گونه ای که لازم است حتما وسیله توسط تعمیرکار از نزدیک مورد بررسی قرار گیرد، پیشنهاد می کنیم حتماً با نمایندگی کنوود در لاهیجان تماس بگیرید.

این نمایندگی به صورت ۲۴ ساعته از طریق تماس تلفنی، وبسایت و یا به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن ها در خدمت شما عزیزان خواهد بود. در اولین فرصت که گزارش خرابی را از شما دریافت کردیم اقدامات لازم برای عیب یابی را انجام خواهیم داد.

 

شماره تماس نمایندگی کنوود در لاهیجان

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

خدمات نمایندگی کنوود در لاهیجان

 

قطعا حضور تعمیرکاران حرفه ای با مدرک علمی معتبر از فنی حرفه ای و از طرف دیگر دانش عملی بسیار بالا در نمایندگی کنوود در لاهیجان تضمین می کند که عیب یابی وسایل برقی با دقت بسیار بالا و تنها با یکبار بازدید دستگاه انجام شود.

بنابراین این مسئله بسیار مهم است که متخصص و تعمیرکار بتواند در همان لحظه اول دقیقاً مشکلی که بروز کرده را تشخیص داده و یک روش درست را برای تعمیرات پیش ببرد.

ما برای اینکه تمامی مشکلات از نظر نحوه رفت و آمد به نمایندگی و جابجایی وسیله حل شود، تعمیرات را در خانه خود شما انجام می دهیم. در اغلب موارد نیز یک دستیار را همراه با تکنسین به منزل شما اعزام می‌ک نیم تا با سرعت بیشتری تعمیرات پیش برود.

در مورد هزینه هایی که باید به نمایندگی کنوود در لاهیجان پرداخت کنید باید بدانید که ما براساس نرخ مصوب اتحادیه عمل می ‌کنیم. البته در تماس تلفنی زمانی که شما گزارش خرابی را اعلام می ‌کنید در صورتی که این گزارش دقیق و با جزئیات باشد، به طور تقریبی می توانیم برآوردی در مورد هزینه‌ های اولیه داشته باشیم ولی هزینه نهایی و دقیق باید بعد از بررسی دستگاه محاسبه شود.

در محاسبه هزینه ها سعی داریم که تخفیف زیادی را بنا به روش های مختلف به شما ارائه کنیم. یکی از رایج ترین روش ها، در نظر گرفتن تخفیف براساس اعتبار ضمانت نامه دستگاه است. زمانی که وسیله خراب شده است حتما به سراغ ضمانت نامه آن بروید و تاریخ اعتبار آن را کنترل نمایید.

کلیه تکنسین ‌ها برای هر گونه خدمات شامل سرویس و عیب یابی وسایل باید به ضمانت نامه برای تضمین خدمات خود ارائه کنند تا در صورت بروز مجدد همین عیب، بتوانید شرایط را پیگیری کرده و از تعمیرکار بخواهید دوباره به خانه شما مراجعه کند.

اگر تعمیرکار بعد از بررسی وسیله به این نتیجه برسد که قطعه ای سوخته و تنها راه به کار افتادن دستگاه، تعویض همین قطعه است، بهتر است اجازه دهید کار خود را انجام دهد.

تکنسین ها در نمایندگی کنوود در لاهیجان از قطعات اصل با ضمانت نامه برای تعمیر هر وسیله برقی استفاده می کنند. قیمت قطعات براساس نرخ روز محاسبه خواهد شد و در فاکتور لحاظ می گردد.

یکی از مهمترین خدماتی که توسط نمایندگی کنوود در لاهیجان ارائه می گردد مشاوره رایگان توسط کارشناسان به صورت تلفنی و آنلاین است. فرض کنیم شما به تازگی می خواهید از دستگاه استفاده کنید و یا برای استفاده از آن چند سوال دارید.

می توانید این سوالات را به صورت رایگان از کارشناسان را بپرسید. یا اگر دستگاه از کار افتاده است و بعد از اینکه گزارش خود را اعلام کردید کارشناسان به این نتیجه برسند که حتما می توانید خودتان مشکل را با کمک و راهنمایی کارشناسان برطرف کنید، قطعاً به صورت تلفنی بدون اینکه مبلغی از شما دریافت کنند، راهنمایی های لازم را ارائه خواهند کرد.

تعمیر انواع لوازم برقی بزرگ و کوچک شامل ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی، ساید بای ساید ماکروفر، ماکروویو و کولر گازی و سرویس هر کدام از این وسایل را در خانه خود شما انجام می دهیم.

 

آشنایی با ما

 

 

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶