۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶ پشتیبانی سریع

نمایندگی کنوود در لنگرود

342 بازدید
نمایندگی کنوود در لنگرود

نمایندگی کنوود در لنگرود : وجود نمایندگی های معتبر در شهرستان ها و استان ‌های مختلف ایران این امکان را فراهم می ‌کند که مشتریان از هر برند وسایل برقی بتوانند یک مرکز معتبر و شناخته شده را برای راه اندازی وسایل و همچنین تعمیرات آن ها در کنار خود داشته باشند.

نمایندگی کنوود در لنگرود آماده خدمت رسانی به شما عزیزانی است که در این منطقه زندگی می کنید. برای اینکه با فعالیت‌ های ما آشنا شوید پیشنهاد می کنیم حتما چند دقیقه وقت خود را برای مطالعه این مقاله کوتاه کنار بگذارید.

 

شماره تماس نمایندگی کنوود در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09112800916

 

نمایندگی کنوود در لنگرود چه خدماتی را ارائه می‌ کند؟

 

اولین موضوعی که برای ما اهمیت دارد، رضایت کامل مشتریان است. به همین دلیل خدمات خود را به گونه‌ ای تنظیم می کنیم که بتوانیم اعتماد و رضایت آن ها را به دست بیاوریم. برای مثال به موارد زیر اشاره می کنیم:

1-    ما تعمیرات را در خانه خود شما در حضور شما انجام می ‌دهیم. تفاوتی نمی‌کند چه نوع وسیله برقی خراب شده باشد، کافی است شما از ما بخواهید که تعمیرکار را با دستیار و تجهیزات کامل به خانه شما اعزام کنیم.

در این صورت سرعت کار بالاتر می‌ رود بدون اینکه نیاز باشد وقت زیاد و هزینه ‌ای را برای رفت و آمد به مرکز هدر دهید.

2-    ما به شما تضمین می دهیم که تعمیرکاران ما تمام سعی خود را داشته باشند تا عیب یابی به گونه ‌ای پیش برود که قطعات معیوب نیز تعمیر شده و در نتیجه هزینه نهایی کار برای شما کمتر شود.

اما در صورتی که بعضی از قطعات آسیب جدی را متحمل شده و تعمیر کردن آن ها کارایی چندانی برای وسیله به همراه نداشته باشد، تعهد ما به تعویض قطعات با انواع اصل خواهد بود چون گارانتی آن را به شما تحویل می دهیم. پس از این طریق می‌توانید اطمینان پیدا کنید که این گفته ما کاملاً صحت دارد.

3-   نکته ای که لازم می دانیم به آن اشاره کنیم، بحث هزینه هایی است که باید به نمایندگی کنوود در لنگرود بپردازید. با توجه به اینکه این مسئله یکه دغدغه همیشگی برای همه مشتریان به حساب می ‌آید.

بنابراین یکبار برای همیشه به این سوال پاسخ می دهیم که هزینه ها تحت نظر اتحادیه برآورد می ‌شود و ما باید براساس قطعاتی که در تعویض با قطعات سوخته استفاده شده‌اند، شدت خرابی و نهایتا دستمزد تعمیرکار، فاکتور را در اختیار شما قرار دهیم. اما این موضوع مطرح می ‌کنیم که برای رفت و آمد تعمیرکار به منزل شما هیچ مبلغی دریافت نخواهد شد.

4-   خوشبختانه در محاسبه هزینه ها تخفیف های زیادی را برای شما عزیزان در نظر می‌ گیریم. برای مثال وقتی یک دستگاه خراب می ‌شود، زمانی که با نمایندگی کنوود در لنگرود تماس گرفتید تا زمانی که تعمیرکار به منزل شما مراجعه کند، فرصت دارید که به سراغ گارانتی وسیله برقی بروید تا در صورتی که ضمانت نامه اعتبار داشت به تعمیرکاران ما تحویل دهید. در این صورت طبق قانون، نمایندگی باید تخفیف بسیار خوبی را برای شما عزیزان در نظر بگیرد.

5-   تعمیر انواع لوازم برقی شامل ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال، فریزر، ساید بای ساید، ماکروفر مایکرویو و کولر گازی از برند کنوود را برای شما انجام می دهیم.

ما تعمیرکارانی با دامنه تخصصی بسیار بالا در کنار خود داریم که تضمین می ‌کنند با کیفیت بالا عیب‌یابی و تعمیر انواع وسایل برقی را برای شما عزیزان انجام دهند.

6-   در پایان لازم می دانیم این نکته را متذکر شویم که خدمات ما به صورت ۲۴ ساعته ارائه می شود. هر زمان که نیاز به کمک نیاز داشتید پیغام خود را به صورت تلفنی و یا آنلاین به کارشناسان برسانید تا در اولین فرصت ممکن پیگیری های لازم انجام شود.

 

آشنایی با ما

 

 

 ۰۹۱۱۲۸۰۰۹۱۶