ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1469

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1469 یکی دیگر از انواع ماشین های لباسشویی از برند سامسونگ است که دارای وزن 70 کیلوگرم و ابعاد بسیار مناسب است. شما می توانید به راحتی آن را در فضای مخصوص به ماشین یا گوشه آشپزخانه خود قرار دهید. این دستگاه برقی دارای قفل کودک بوده و با فعال سازی آن کودک شما نمی تواند درب آن را باز کرده و یا تنظیمات آن را تغییر دهد.

ویژگی های ماشین لباسشویی سامسونگ Q1469

این ماشین لباسشویی ظرفیت 8 کیلوگرم داشته و شما می توانید به طور میانگین در هر چرخه شست و شو تا 40 تی شرت را با آن بشوئید. یکی دیگر از ویژگی های بسیار عالی و منحصر به فرد این ماشین شست و شو داشتن سیستم ضد عفونی کننده و بو زدای قوی است. در نتیجه علاوه بر پاکیزگی کامل لباس ها، بوی بد آن ها به طور کامل گرفته شده و ضد عفونی می شوند.

دیگ الماسه به کار رفته در ماشین در کنار افزایش کیفیت شست و شو، باعث حفظ کامل البسه شده و آسیبی به آن ها نمی رساند. از دیگر ویژگی های بسیار کاربردی این ماشین شست و شو می توان به قابلیت خشک کن آن اشاره کرد. با فعال کردن این حالت لباس های خارج شده از ماشین کاملا خشک بوده و می توانید بلافاصله آن ها را بپوشید.

این ماشین لباسشویی با به کارگیری فناوری اسپری آب با فشار بالا و در چندین جهت باعث می شود آب به تمامی بخش های لباس نفوذ کند. از طرف دیگر فناوری حباب ساز در آن به کار رفته تا کیفیت شست و شو تا حد ممکن بالا برود.

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل Q1469 دارای برنامه ها و قابلیت های بسیار کاربردی مانند شست و شوی سریع، تمیز نگه داشتن درب جلویی، روشنایی داخلی، خیس خوردن لباس ها و غیره می باشد.

Previous PostNext Post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.